Star Tv'de başlayan Kara Sevda dizisi görücüye çıktı. Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün ilk kez bir araya geldiği dizi oyuncu kadrosu ile öne çıktı. Sosyal medya takipçilerinin yazılarına bakılırsa dizi hakkında beğenenler ile beğenmeyenler ikiye bölünmüş durumda..   
2. FRAGMANI YAYINLANDI-İZLE
Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün rol aldıkları Kara Sevda dizisinin 2. bölüm fragmanı çıktı.
KARA SEVDA KONUSU
Kemal ve Nihan'ın Aşkı Başlıyor!
Dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal, şanslara inanmaz. Ama bir gün, kendini en büyük şansın içinde bulur. Aşkın içinde.


İhtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan, kendini hiçbir zaman o hayata ait hissetmez. Ve bir gün, kendi dünyasından olabildiğince uzak birine aşık olur. Kemal'e.


Birbirlerine son derece uzak hayatlar yaşayan Nihan ve Kemal, bu aşkta birleşirler, denk olurlar. Birbirlerine sonsuzluk yemini ettiklerinde ise, hayatın böyle bir denkliğe izin vermediğini, ikisi de acı bir şekilde öğrenirler. Bir gecede değişen hayatları, Kemal'i uzaklara, Zonguldak'a savurur. Nihan'ı ise, yaptığı bir seçimin kollarına.


Yıllar sonra bir maden kazası, Kemal'in önüne bir sınav gibi iki yol koyacak. Yıllardır kaçtığı her şeyden saklanmaya devam mı edecek, yoksa geri dönüp kaybettiklerinin üzerine mi gidecek? Kemal bu iki yoldan birini seçtiğinde, Nihan'la arasındaki uçurum kapanacak, şartlar eşitlenecek ve kurulu dengeler yerinden oynayacak.Kemal'in en büyük sınavı, o seçimi yaptığı gün başlayacak. O günden sonra bir seçim, bir kara sevdaya bedel olacak...