Survivor 2016'da kim elendi sorusunun cevabı bugün belli oluyor. Gönüllüler takımı iki isim verdi. Peki Survivor 2016'da eleme adayı olan isimler kimler? (Survivor'da adaya veda eden Semih Öztürk mü, Efecan Dianzenza mı?) Survivor adasındaki elemede beklenen oldu. Gizem Kerimoğlu kişisel dokunulmazlığı kazanırken Semih Öztürk rekor bir oylama elenmesi istenen kişi oldu. Semih Öztürk ise elenmek üzere Efecan Dianzenza'nın adını yazdı. Survivor ada konseyindeki oylama neticesinde rekor oyla Semih Öztürk birinci elenme adayı oldu. Kişisel dokunulmazlığı kazanan Gizem Kerimoğlu da elenmek üzere bir isim verdi. O isim de Efecan Dianzenza oldu.

SURVİVOR SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Survivor 2016'nın ikinci haftasında adaya kimin veda edeceği belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında ilk olarak takım içerisinde yapılan oylamada 10 kişiden 8’inin oyunu alan Semih ilk aday oldu. Daha sonra kişisel dokunulmazlık oyununu kazanan Gizem Kerimoğlu Efecan’ın adındı söyleyerek ikinci adayı belirledi.
Dün akşam ise SMS’te halktan en fazla oyu alan Semih’in adaylığı otomatik olarak düştü ve elenmek üzere Serkay’ın adını söyledi. En fazla oyu alan ikinci isim olan Damla’da ise Aylin’in ismini söyledi. Buna göre elenmek üzere adı yazılan Efecan, Serkay ve Aylin üçlüsü arasında haklatan en az oyu alan Aylin Survivor’ın ikinci haftasında adaya veda eden isim oldu.

Survivor SMS Listesi
9- İbrahim
8- Gizem Memiç
7- Aylin
6- Zafer
5- Nihal
4- Efecan
3- Serkay
2- Damla
1- Semih


AYLİN ŞALLI KİMDİR SURVİVOR'DAN GİDİYOR MU?

Aylin Şallı kimdir, kaç yaşındadır ve asıl mesleği nedir. Survivor gönüllüler takımında olan Aylin Şallı için artık seçim zamanı geldi. Survivor'un en sessiz isimlerinden biri olan Aylin Şallı adada seçimi yapmak zorunda.Takım arkadaşları tarafından yarışmadaki performansı pek beğenilmese de Aylin Şallı yarışmanın iddialı isimlerinden. Nihal Candan ile iyi anlaşan Survivor Aylin'in güzellik yarışmasından derecesi var.

 

SERKAY TÜTÜNCÜ KİMDİR NERELİ?

Survivor 2016 Gönüllüler takımı kadrosunda iddialı duruşu ile dikkat çeken Serkay Tütüncü İzmir Tire doğumlu.
7 Şubat 1991 doğumlu olan Serkay Tütüncü Survivor'ın en genç yarışmacıları arasında.
Serkay Tütüncü amatör bir futbolcu. Adadaki oyunlarda da bunun faydasını görünüyor. 178 boyunda ve 76 kilo ağırlığında olan Serkay Tütüncü, performansı ile adından hayli söz ettirecek gibi görünüyor.

SURVİVOR ELEMESİ NEDEN ERTELENDİ?

Survivor elemesi artık çarşamba günleri yayınlanacak. Yayın günlerini değiştiren Acun Ilıcalı haftada 5 gün Survivor izlettirecek.  Survivor 2016 adasında kim elendi sorusunun yanıtını salı günü yerine çarşamba günü yanıt bulacak. TV8 kanalı Survivor finalini beklenmedik bir şekilde 2 Mart çarşamba gününe kaydırdı. 

SURVİVOR'DA KİM ELENİR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI

Survivor gönüllüler SMS sıralaması sonuçları elenen ismi belirleyecek. Salı günü yapılacak olan SMS oylaması sonucunda birinci olacak kişi de bir isim verecek. 3 kişi arasında Survivor gönüllüler SMS sıralamasına bakılacak ve kim elendi sorusunun yanıtı ortaya çıkacak.
Peki gönüllüler içinde SMS oylamasında Semih Öztürk birinci olursa ne olur? Bu durumda Semih Öztürk elemeden kurtulacak ancak birinci olarak bir ismi elenme adayı olarak önerme hakkı da olmayacak. Onun yerine ikinci olan isim elenmesi için isim verecek.
 


Acun Ilıcalı yarışmacıya fena kızdı

Acun Ilıcalı, oy pusulasına Efecan'ın adını Efecik olarak yazan Semih'i sert bir şekilde uyardı. Survivor 2016 sezonunda takım arkadaşlarıyla problemler yaşayan Semih Öztürk bu kez Acun Ilıcalı'nın tepkisini çekti. Gönüllüler takımı içerisinde yer almasına rağmen ıssız adadaki mücadelesini yalnız başına sürdüren ve her fırsatta iddiasını ortaya koyan Semih Öztürk, ada konseyinde de takım arkadaşlarıyla uğraşmadan duramadı.

Duruma Survivor'ın hem yapımcısı hem de sunucusu Acun Ilıcalı müdahale etti. Daha önce takım arkadaşı Serkay'a "Serkaç" ismini taktığı için tepki çeken Semih Öztürk, oylamada takım arkadaşı Efecan'ın ismini Efecik olarak yazdı. Eleme oylaması bittikten sonra sayım yapan Acun Ilıcalı, 'Efecik' yazan kağıtla karşılaşınca şaşırdı ve bunu kimin yazdığını sordu. Semih Öztürk'ün elini kaldırması üzerine kızdı ve bir daha arkadaşlarının ismini böyle yazmamasını söyledi.
 

SURVİVOR SEMİH ÖZTÜRK KİMDİR ?

1991 yılında doğan Semih Öztürk, Marmara Üniversitesi Radyo, sinema ve Televizyon mezunudur. Ütopya'sının ve kurallarının son derece rahatsız edici olacağını yarışmanın başında belirten Semih Öztürk, bariz özelliğinin inatçılık olduğunu belirtmişti. Yarışmada konuşkan yapısıyla dikkat çeken Semih Öztürk, diğer bir yarışmacı olan Kurretülayn ile yaşadığı inişli çıkışlı aşkla da sık sık gündeme gelmişti.
 

SURVİVOR EFECAN DİANZENZA KİMDİR?

Efecan Dianzenza Londra doğumlu. Babası yabancı, İngiliz vatandaşı olduğu için de soyadı yabancı. Annesi Türk olan Efecan Dianzenza 26 yaşında.

Efecan Dianzenza 3 yaşındayken ailesinin İzmir’e yerleşmesi sonucunda hayatının büyük bir kısmını İzmir Karşıyaka’da geçirmiş. 9 yaşında Karşıyaka spor kulübünde futbol oynamaya başlayan Efecan Dianzenza, 14 yaşında Antalyaspor’a transfer oldu.

Sporun yanı sıra müziğe de ilgisi olan Efecan Dianzenza Antalya'daki evinde küçük bir stüdyo kurdu ve underground albümler yaptı. Antalya’da iki sene yaşadıktan sonra İstanbul'a taşınan Efecan Dianzenza İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde futbol yaşamına devam etti. Underground müzikler yapan Efecan, İstanbul gece kulüplerinde dj’lik de yapmaya başladı.