2000'li yılların başında ekranlara gelen 'Benimle Evlenir misin' in favori damat adayı Caner Toygar, 'Renkli Sayfalar'a konuk oldu. Tülin Koca ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Toygar, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

Acun Ilıcalı'ya da mesaj gönderen Caner, "Survivor'dan teklif gelse finaldeki isim kesin benim. O kadar net söylüyorum" dedi.

İşte Caner'in canlı yayındaki açıklamalarından satırbaşları;

"Yarışma bana uğurlu gelmişti ama ben kullanamadım. O dönem sıkıntılıydı. Kavgalar gürültüler bambaşka bir adam oldum çıktım. Köfteci açmıştım, sonra kapandı orası. Para kaybetmedim, askine kazandım.

Şimdi yarışmalara çıkanlar bizim yaptığımız hataları yapmasınlar. Akarken doldursunlar. Her gün bir programa çıktım, beş kuruş almadım. 3 senedir bir kız arkadaşım var. Hiç evlenmedim. Bu sene inşallah bir yüzük takacağız.

"TÜLİN İLE GÖRÜŞMÜYORUM"

Tülin'le hiç görüşmüyorum. Ne yaptığından haberim yok. Kız arkadaşım yasak koydu zaten. Keşke o bardak mevzusu yaşanmasaydı. Yarışmadan çıktığımda psikolojim iyi değildi. O görüntüleri izlemiyorum.

Yarışmaya katıldım para kazanamadım, albüm yaptım para kazanamadım. Köfteci oldum para kazandım demekki benim kaderimde bu varmış. Evlilik programlarını izliyorum. Oyunculuk teklifleri geliyor. Değerlendiriyorum. Ben oyunculuktan da para kazanamam. Kesin ozaman da cebimden veririm.

"EKMEK ALACAK PARAM YOKTU"

Yarışmadan sonra çok kötü günler yaşadım. Ailemle de konuşmuyordum. Desteğim de yoktu. Aileyle barıştıktan sonra her şey yoluna girdi. Bir dönem ekmek alacak para bulamadım. En kötü günlerde ailem ve ablam destek oldu.

"SURVIVOR'A KATILIRSAM ŞAMPİYON BENİM"

Survivor'dan teklif gelse finaldeki isim kesin benim. O kadar net söylüyorum."