Oya Aydoğan öldü geriye bıraktığı filmler ve en önemli mirasım dediği oğlu Gurur Aydoğan kaldı. Aort damarı yırtılan ve yoğun bakımda 1 hafta boyunca yaşam mücadesi veren Oya Aydoğan bugün son yolculuguna uğurlandı.

Peki Oya Aydoğan kimdir, kaç evlilik yapmıştır. Tek mirasım dediği oğlu Gurur Aydoğan ve babası Latif Demirbağ kimdir?

OYA AYDOĞAN VE EVLİLİKLERİ OĞLU GURUR'UN BABASI

Verdiği bir röportajda eski kocası oğlu Gurur'un babası hakkında konuşan Oya Aydoğan çok konuşulan şu açıklamayı yapmıştı.

-"Bursalı gazinocu Tamer Taylan'dan ayrıldıktan sonra oğlum Gurur'un babası Latif Demirbağ'ı kurtarıcı olarak gördüm. 1987'de tanıştık. Mantık evliliği yapayım dedim.

"BİR ARTİSTLE BİRLİKTE OLURSAN GELECEĞİN BİTER"

-Latif çok fedakârlık yaptı benim için. ANAP'tan milletvekili adayıydı. 'Bir artistle birlikte olursan siyaset geleceğin biter' dedim ama yine de beni bırakmadı. Çok kıskançtı. 'Madem bu kadar kıskançsın, ne işin var böyle artist bir kadınla' dedim. Hamileliğimin üçüncü ayında da baktım yapamayacağım, ayrıldım."

GURUR AYDOĞAN'IN BABASI LATİF DEMİRBAĞ KİMDİR?

Daha önce 2 kez evlilik yaşayan Oya Aydoğan'ın en kısa evliliği bir dönem Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığını yapan Haluk Ulusoy ile olmuştur. 

Oya Aydoğan'ın tek aşkı oğlu Gurur ise 2. evliliğinde dünyaya geldi. Oya Aydoğan, Latif Demirbağ ile 1988 yılında evlenmişti. 1989 yılında da boşanmıştı.

Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur, Latif Demirbağ ile olan kısa evliliğinin ürünü. Oya Aydoğan'ın tek çocuğu da Gurur...