Kameraların karşısına geçen dizi kadrosu hayatın sevme ile daha da güzel olabileceği mesajını verdi. Dizinin tebessüm ve gülmeyle seyirciye stresten uzak eğlenceli dakikalar yaşatacağını dile getiren oyuncular çok güçlü ve akıcı bir senaryoları olduğunu belirtti. Çekimleri Ege'de yapılan dizi yakında Fox Tv’de seyircilerle buluşacak. Dizi; yaptıkları dolandırıcılıklar yüzünden İstanbul’dan apar topar kaçan Göçer ailesinin arkalarında bıraktıkları belalılardan uzaklaşmaya çalışırken, köyün hırçın güzeli Zarife’nin koyunları yüzünden kaza yapmaları ve kendilerini Ege’de bulmalarını ile kaza sonrasında Zarife, Savaş, Barış arasındaki arkadaşlığı anlatıyor.

Yönetmen Eray Koçak, çekimlerin daha çok İzmir ve çevresinde göze hoş gelen mekanlarda gerçekleştirildi. Dizinin ilk bölümünün çekimlerinin bitti ve yakında seyirci ile bulaşacak dedi.

Dizide hırçın ve sevgi dolu Zarife isimli kız karakterini canlandıran Algı Eke ise “Hazırlıklıyız, çok güzel bir ilk bölümü çektik. Hayat sevinci güzel dizisi her kesin ailece izleyebileceği entrikasız, sıkıntısız gönülleri hoş tutabilecek bir proje olacak inşallah” dedi.

Dizinin oyuncu kadrosu dizinin tebessüm ve gülmeyle seyirciye stresten uzak eğlenceli dakikalar yaşatacağını dile getirdi. Neşeli oldukları gözlenen oyuncular dizinin senaryosunun çok güçlü ve akıcı olduğunu söyledi.

Oyuncu kadrosunda Ekin Mert Daymaz,  Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik’in yer aldığı “Hayat Sevince Güzel ” çok yakında FOX’ta izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.