Survivor'da dün akşam yapılan eleme konseyinde Gönüllüler takımından Gizem Memiç adaya veda ederken, Acun Ilıcalı sürpriz ödülü açıklamıştı. Gece oynanacak oyun ile kazananın belli olacağı NBA ödülünün sahibi henüz ekrana gelmeden ortaya çıktı.

NBA ÖDÜLÜNÜ KAZANANLAR EKRANA YANSIDI

TV8'de 25 Mayıs Çarşamba günü ekrana gelecek olan Survivor yarışmasında ödül oyununu kazanan takım, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Oklahoma Thunder-Golden State Warriors basket maçında belli oldu.

ÜNLÜLER TAKIMI MAÇA GİTTİ

Survivor fanları Ünlüler takımından Semih, Nagihan ve Yunus'un maçı izlerken çekilen görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaştı.

ACUN ILICALI İTİRAF ETTİ

Acun Ilıcalı, NBA Batı Konferansı final 4. karşılaşmasında Oklahama City Thunder - Golden State Warriors karşılaşması için yarışmacılara tanesi 12 bin dolardan başlayan fiyatlarla bilet alındığını söyledi. Ödülü kazanan takım Oklahama City Thunder - Golden State Warriors karşılaşmasını en ön sıradan takip edecek. Acun Ilıcalı konuyla ilgili, "Maç bu gece (25 Mayıs) oynanacak fakat bizim ödül oyunumuz yarın ekranlara gelecek. Maçı izleyenler ön sırada oturanları görürlerse hangi takımın oyunu kazanacağını önceden öğrenecekler. Olsun bir kere böyle olmasında bir sorun yok. Nasıl olsa saklasak da ortaya çıkacaktı" ifadelerini kullandı.

İşte o geceden kareler;