Ünlü şarkıcı Emrah'ın Tayfun Erdoğan babasının kendisine ev adlığı iddialarına güldüğünü söyleyerek kesinlikle öyle bir şey olmadığını belirtti. Tayfun, ayrıca katıldığı bir canlı yayında babası Emrah hakkında açıklamalarda da bulundu.

İşte o açıklamalardan bazıları:

- Ne olursa olsun, bugün ayağı çukura girse yanına gidecek olan benim. Bana ne yaparsa yapsın, bir kırgınlığım olabilir ama duygularım hala var. Bodrum'a gidip gelirken çok güzel vakit geçiriyorduk. Bana yaşamadığım şeyleri yaşattı. Erkeksi sorunların oluyor, bunu annene anlatamıyorsun.

"PEŞİNDEN ÇOK KOŞTUM"

- Babamla bağlarımız kopmuştu. Sonra bir hayranı sayesinde babama ulaştım. Babamın peşinden çok koştum, bir kere buldum kaybetmek istemedim. Babamı aradım, telefon numaramı bilmiyordu. Açtı 'baba' dedim. 'Nasılsın' dedim. 5-6 sn. durdu. 'Tayfun sen misin, ben seni arayacağım' dedi. Arar mı, aramaz mı diye bekledim.

"NASIL BU DURUMA DÜŞTÜK BİLMİYORUM"

- Aradı. İstanbul'da buluştuk. Yemek yedik, hiçbir şey olmamış gibi çok güzel zaman geçirdik. Aramızda hiç kimse yoktu, erkek erkeğe takıldık babamla. Bodrum tatili son tatil oldu. Nasıl bu duruma düştük bilmiyorum.

"GÜNÜBİRLİK GİDİYORDUM"

- Ben babamı çok çözemedim. Günübirlik gidiyordum yanına. Kalmam gerektiği zamanlarda babaannemde kalıyordum. Beni gerçekten sever mi, sevmez mi yorumunu yapacak kadar tanımıyorum.

"BABAMI KARŞIMA ALMAK İSTEMİYORUM"

- Babamı bir daha karşıma almak istemiyorum. İnsanlar ölüyor. Babannemle aram çok daha iyiydi. Babam bana bir şey aldığında, 'çocuğa bunun daha iyisini al' diyordu.

"PSİKOLOJİK YARDIM ALACAĞIM"

- Bu yaşıma kadaş psikolojik yardım almadım, almayı da hiç düşünmemiştim. Annemle her şeyi paylaşıyorum. Yıllardır kadına anlatıyorum. Vereceği tepki kalmadı. O yüzden bir psikolog ile görüşmeye karar verdim. Cüzdanımda babamın fotoğrafı yok, sadece annemin fotoğrafı var. Babamın fotoğrafları odamın duvarlarındaydı, şimdi kitaplığımda

"KARDEŞİM İÇİN BABAMI TEBRİK ETMEK İSTEDİM, VAZGEÇTİM"

- Kardeşimi ilk duyduğumda tepkisiz kaldım, sonra düşündüm. Babamın sayfasına baktım. Kardeşim için yapılan yorumları okudum. Babamı tebrik etmek istedim. Sonra vazgeçtim. Hakkım olan bir şey varsa allah onu bana zaten verir.

"DAVA AÇMAYACAĞIM"

- Babama dava açacağımı söylemiştim. Sonra ondan da vazgeçtim. Babamın karşıma almak istemedim. Yaş ilerledikçe bazı şeyler yerine oturuyor.

"BABA DERKEN HİÇBİR ŞEY HİSSETMİYORUM"

- Dilan-İdo ve İbrahim Tatlıses'i görünce 'bizim neden olmasın' dedim. Babamı gerçekten kırdıysam özür dilerim. Babamla iki kez ayrı düştük ve barıştık. Bu son radde oldu. Baba derken inanın hiçbir şey hissetmiyorum. Yıllar sonra buluştuk. O bana 'evlat' derken ne hissediyorsa, ben de ona 'baba' derken onu hissediyorum.

"BABAN NEREDE DİYENLERE KONSERİ VAR DİYORUM"

- Baban nerede diye soranlara , konseri var diyordum Gururum kırılmasın diye... Annem bana babamı hiçbir zaman kötülemedi. Çok güzel anlattı onu. Babamın yokluğunu dedem ile doldurdum.9-10 yaşına kadar dedemle uyudum. Gece 2 olurdu saat. Dedem beni sırtına alır bakkala götürürdü. Ne kadar babanın yerini tutmasa bile, o boşluğu doldurabiliyosun. Çok boşluğa düştüğüm zamanlar oldu. Dedem kalp krizi geçirdi ilk aklıma baba geldi. Çok tuhaf oldum.

"EVLAT DEMESİ BENİM İÇİN ÇOK ANLAMLIYDI"

- İlk karşılaştığımızda 'baba' demek içime gelmedi. Babama sarılıp yatmadım hiç. Onu tadamadım. Yanına gittiğimde başımı okşar 'evlat' derdi. En çok duygulandığım anlardan biriydi. Telefonda oğlum derdi. yanına gittiğimde 'evlat' derdi. O kelime benim için çok anlamlıydı.

"BENİM DE GURURUM VAR"

- Son olaydan sonra yine kopmak istemedim ama bir şeylerin artık eskisi gibi olmayacağını anladım. Bayramlarda ve kandillerde hep aradım. Dün de aramayı çok istedim, ama aramadım. Benim de gururum var. Tamam babam ama benim de bir yere kadar tahammülüm var.İleride baba olunca evladıma yaşamadığım şeyleri yaşatacağım. Ona içimden ne gelirse öyle hitap edeceğim. Ona öyle bir kucak açacağım ki, o bana 10 kat kucak açacak.

"KARDEŞİMİ BULACAĞIM"

- Babama yada kardeşime bir şey olsa gidecek insan benim. Ben kardeşimi görmek istiyorum. Babasız yaşadım tamam ama kardeşsiz neden yaşayayım? 20 yıl sonra kardeşimi bulsam ne anlamı var?

EV ALDIĞI İDDİASI YALAN

Ünlü şarkıcının bu açıklamalardan sonra oğluna zeytin dalı uzatarak bir ev aldığı iddia edildi.Ancak Tayfun Erdoğan çıkan bu iddiayı yalanladı. Erdoğan şöyle konuştu: "Bizzat kendi ağzımla diyorum komik şeyler. Kesinlikle öyle bir şey yok. Görüşmüyoruz ki böyle bir şey yapsın."

Haberler.com