Şarkıcı Simge, 3'üncü Altın Kemer Nar Festivali'nde verdiği konser sırasında sahnede fenalaşınca konser sonrası hastaneye götürüldü. Simge'ye ilk müdahale festival alanında görevli ambulansların sağlık personelleri tarafından yapıldı. Ardından hastaneye kaldırılan Simge'nin tansiyonunun 9/5 olduğu anlaşıldı.

"45 KİLOYA DÜŞTÜM"

Şarkıcının sıcak hava ve yorgunluk nedeniyle tansiyonun düştüğü anlaşıldı. Simge sahneye çıkmadan önce bu yaz bol bol tuzlu ayran içtiğini ve zaman zaman yoğun iş temposundan dolayı tansiyon problemi yaşadığını söyleyerek, "45 kiloya düştüm. Yemek yiyemiyorum" dedi.

YENİ ŞARKI GELİYOR

Yeni çıkacak single'yla ilgili sarkıcı, "Klip çektik, yeni şarkım geliyor. Şarkının mottosu ne olursa olsun sen hiçbir şeyi kafana takma diyor. Tam bizlik. Hindistan'dan alındı, cover bir şarkı. Sözlerini Sezen Aksu, Alper Narman, Onur Özdemir ve adını vermek istemediğimiz bir söz yazarımız var. Şarkıları ben buluyorum genelde. 'Miş Miş'i de ben bulmuştum. Sanırım şarkılara dair üçüncü gözüm açıldı. Dinleyince 'bu hit' diyebiliyorum. Herkese fikir soruyorum ama kendi kalbimin sesini dinliyorum. Herkesi mutlu etmek istiyorum, kedim dahil buna" diye konuştu.

KAYNAK:HABERLER.COM