Acun Ilıcalı'nın Türk televizyonalrına kazandırdığı ses yarışması Rising Star Türkiye'nin yeni sezon bölğmleri bu akşam başlıyor. Yeni sezonda en çok merak edilen konulardan biri jüri koltuğunda kimlerin oturacağıydı. Acun bu sezonda da ününe ün katan sürpriz isimleri kadrosuna kattı.

JÜRİ KOLTUĞUNDA SÜRPRİZ İSİMLER

Birbirinden güzel seslerin ekrana geleceği yarışmada jüri koltuğunda geçen sezon olduğu gibi Mustafa Sandal bulunuyor. Jüride farklı isimler de var. Mustafa Sandal'ın eşi Emina Sandal jüride olan isimlerden. Ayrıca jüri koltuğunda yer alacak diğer iki isim İrem Derici ve Yılmaz Morgül.

SEYİRCİLER DE YARIŞMANIN JÜRİSİ OLACAK

Sahneye çıkan her yarışmacı, performansı sona erene kadar seyirci ile arasında duran led ekranı jüri ve seyircilerden aldığı oylarla yukarı kaldırmaya çalışacak.

TV8 yan ekran uygulaması ile izleyici ve uzman jürinin anlık verdiği oylar yarışmacıyı finale bir adım daha yaklaştıracak.

NASIL OY VERİLECEK

Birbirinden renkli seslerin yarışacağı Rising Star Türkiye'de beğendiği sesi zirveye taşımak isteyenler telefonları aracılığıyla yarışma esnasında beğendikleri yarışmacılara oylarını verebilecekler.