Çukur yeni fragmanı izlemek için doğru adrestesiniz. Çukur 29. yeni fragmanında neler yaşanıyor? Show ekranlarının sevilen dizisi Çukur'da bu hafta yine heyecan dorukta. Çukur yeni fragmanı yayınlandı mı soruları cevap buldu. Çukur 29. yeni bölüm fragmanı sitemizde. Çukur'da gerilim yükselmiş, Vartolu son hamlesini de yapmıştı. Final sahnesinin ardından Çukur yeni fragmanı yayınlandı. Çukur yeni fragman izle, Çukur fragman izle... Peki Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte çukur yeni fragman ve Çukur 29. yeni bölüm fragmanı izle

Çukur 29. Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Çukur yeni bölüm fragmanında nefesler tutuldu. Peki Çukur 29. yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar
Çukur son bölümdeki detaylar için tıklayınız.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sezon finaline doğru adım adım ilerleyen Çukur’un son bölümünde taş üstünde taşın kalmayacağı büyük mücadele başladı. İdris Koçovalı’yı karşısına alan Vartolu’nun Sena’ya yardım etmesi Yamaç’ı da onun baş düşmanlarından biri haline getirdi. Öfkeden gözü hiçbir şeyi görmeyen Yamaç, Sena ve Vartolu’dan hesap sordu. Bu yüzleşme büyük gelişmelerin de başlangıcı oldu. Saadet’in evlenmemesi için her şeyi yapan Vartolu’nun hayati hatası Saadet’i ondan daha da uzaklaştırdı. Düğün günü gelip çattığında ise beklenmedik bir olay tüm dengeleri alt üst etti ve mahallenin sakinlerinden biri Çukur’a veda etmek zorunda kaldı. 

SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Dizinin yayın kanalı Show TV, geçtiğimiz günlerde Çukur 28. bölüm fragmanı açıklamasında sezon finalinin 6 bölüm sonra gerçekleşeceğini duyurmuştu. Buna göre Çukur dizisinin 11 Haziran 2018 tarihinde sezon finali yapması bekleniyor.

Çukur yeni fragmanı