Oğuzhan Tükenmez kimdir? sorusu genç oyuncunun ölüm haberinden sonra internette sık sık araştırılıyor. Onur Akay, genç meslektaşı Oğuzhan Tükenmez'in hayatını kaybettiğini duyurarak ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diledi. Oğuzhan Tükenmez kimdir? Oğuzhan Tükenmez neden öldü? Oğuzhan Tükenmez Kiralık Aşk oyuncusu muydu? Merak edilen soruların cevabı sizlerle...

OĞUZHAN TÜKENMEZ KİMDİR? 

Star TV'deki Kiralık Aşk dizisinde Ozan karakterini canlandıran Oğuzhan Tükenmez 21 yaşındaydı. Lise son sınıftan bu yana modellik ve oyunculuk yapıyordu. İstanbul'da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

OğuzhanTükenmez için Onur Büyüktopçu'dan yürek yakan paylaşım OğuzhanTükenmez için Onur Büyüktopçu'dan yürek yakan paylaşım Kiralık Aşk dizisinin sevilen oyuncusu Onur Büyüktopçu, aynı diziden rol arkadaşı olan ve motosiklet kazasında hayatını kaybeden Oğuzhan Tükenmez ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Büyüktopçu, acısını dile getirerek, motosiklet kullanıcılarının kendilerine dikkat etmesini istedi.

OĞUZHAN TÜKENMEZ NEDEN ÖLDÜ?

Sanatçı Onur Akay, Kiralık Aşk isimli dizinin oyuncularından 21 yaşındaki Oğuzhan Tükenmez’in, trafik kazasında hayatını kaybettiğini duyurdu.

21 yaşındaki genç oyuncunun ölümü sevenlerini yasa boğdu. Akay, 21 yaşındaki oyuncu Oğuzhan Tükenmez’in, motor kazasında hayatını kaybettiğini duyurdu. Akay, “Kiralık Aşk isimli dizide onu Ozan karakteri ile tanımıştık. Ayrıca çok sayıda reklam filmlerinden de tanıdığımız 21 yaşındaki oyuncu arkadaşımız Oğuzhan Tükenmez, İstanbul’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Şişli’de dün gece 21:30 sularında çalıştığı iş yerin motorunu alıyor tur atmak için ve Şişli Postanesi’nin önünde bir araba, genç oyuncunun kullandığı motora çarpıp kaçıyor. Hastaneye kaldırılan genç oyuncu maalesef kurtarılamıyor.” dedi.

Ayrıca genç oyuncunun sette ünlü oyuncular Barış Arduç ve Onur Büyüktopçu ile çekilmiş fotoğrafını da paylaşan Onur Akay, “Lise dördüncü sınıftan bu yana modellik ve oyunculuk yapan Türkiye'nin önemli şirketlerinin tanıtım filmlerinde de rol alan genç oyuncu, düzgün fiziği kadar yeteneğiyle de otoritelerden tam puan almayı başarmıştı. Hedefinin beyaz perdede önemli projelerde yer almaktı. Ailesine ve sevenlerine sabır dilerim. Mekânı cennet olsun inşallah.” ifadelerini kullandı.