Erkenci Kuş 15. bölüm fragmanı ve Erkenci Kuş 14. bölüm full izle... Erkenci Kuş, Star TV ekranlarında yeni gününde yayınlanmaya devam ediyor. Salı akşamları reyting rekorları kıran dizi, Ufak Tefek Cinayetler'in yeni sezona merhaba demesiyle birlikte Salı akşamı yerine Cumartesi akşamları yayınlanmaya başlayan dizide bu hafta neler oldu?  Erkenci Kuş 15. bölüm fragmanı, Erkenci Kuş 15. bölüm önizleme, Erkenci Kuş 14. bölüm full izle, Erkenci Kuş 14. bölüm tek parça izle Star TV, Erkenci Kuş son bölüm full izle gibi konular merak ediliyor. 

ERKENCİ KUŞ 15. BÖLÜM FRAGMANI (ERKENCİ KUŞ 15. BÖLÜM ÖNİZLEME)

Erkenci Kuş 15. bölüm fragmanı ve Erkenci Kuş 15. bölüm önizlemesi, 6 Ekim akşamı yayınlanan 14. bölümden sonra yayınlanacaktır.

ERKENCİ KUŞ 15. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ERKENCİ KUŞ 14. BÖLÜM ÖZETİ

Mahallede reklam çekimi var, senaryoyu Sanem yazdı, yönetmen Can. Mevkıbe ve Nihat, set yemeklerini bu defa evlerinin bahçesinde servis etmeye hazırlanıyorlar. Ceycey ve Ayhan mahalleliyi mekan kullanımı için ikna etmekte pek zorlanmıyor taa ki Çakal İhsan ortaya çıkana kadar.

Mevkıbeler, bakkalın borcunun tamamının ödendiğini öğrendi, acaba Sanem bu durumu nasıl açıklayacak?

Can ve Sanem, birlikteliklerinin tadını çıkarmaya çalışırken yaklaşmakta olan Aylin tehlikesini fark edebilecekler mi? Can ve Sanem’in tutkusu dünyayı bile yakabilir, şimdi kavuşmuşken onları durdurabilmek mümkün mü?

ERKENCİ KUŞ 14. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Erkenci Kuş projesine Ayşegül Aldinç transferi! Ayşegül Aldinç kimdir?

Star TV ekranlarının başarılı bir çıkış yakalayan Erkenci Kuş isimli yapımın oyuncu kadrosuna Ayşegül Aldinç transfer oldu. Peki, Erkenci Kuş projesinde Can Divit karakterinin annesi rolünü üstlenecek Ayşegül Aldinç kimdir? Sürpriz bir şekilde oyuncu kadrosuna dahil olan Ayşegül Aldinç aslen nereli ve kaç yaşındadır?

ERKENCİ KUŞ DİZİSİNE TRANSFER OLAN AYŞEGÜL ALDİNÇ KİMDİR?

Erkenci Kuş dizi projesinin oyuncu kadrosuna eklenerek Can Divit karakterinin küs olduğu annesi rolünü üstlenecek Ayşegül Aldinç, 28 Eylül 1957 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Pop müzik sanatçısı, sinema ve dizi oyuncusu Ayşegül Aldinç, resim öğretmeni Süheyla Aldinç ve gazeteci-spor yazarı olan Orhan Aldinç kızıdır. Televizyon ekranlarının karşısına ilk defa 1985 tarihinde Orhan Aksoy'un yönetmen koltuğuna oturduğu TRT’de Acımak isimli dizi projesinde rol aldı. 1994 tarihinde Adana Altın Koza Film Festivali'nde, Gerilla isimli sinema filmi projesinde üstlendiği rolüyle ‘’En iyi kadın oyuncu’’ olarak ödüle layık görülmüştür.

Ayşegül Aldinç üniversiye eğitimini ise İstanbul Tatbiki Güzel Sanatlar Akademisi Seramik Bölümü'nü (şu anki ismiyle Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü'nü) tamamlayarak mezun olmuştur. Sinema alanındaki oyunculuk deneyimine ilk kez 1987 tarihinde Yavuz Özkan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Yağmur Kaçakları isimli filmde sinema oyunculuğuna başlangıç yaptı. 1981 tarihinde İrlanda’nın başkenti Dublin’de gerçekleştirilen Eurovision yarışmasında Türkiye’yi temsil eden bir isim olmuştur. 1988 tarihinde ilk solo albümünü çıkarak Ayşegül Aldinç, 1985 ve 1998 tarihleri arasında Avrupa'nın pek çok ülkesinde; Sovyetler Birliği'nde, ABD'de, Çin'de ve Ortadoğu ülkelerinde konserler veren başarılı bir sanatçıdır.