Yemekteyiz 12 Ekim Haftanın Finali, Yemekteyiz'i kim Kazandı, Son Bölüm Kim kazandı?.... Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci olacak? Birbirinden dişli rakiplerin yarıştığı Yemekteyiz'de bu hafta yine yemekler yarıştırılıyor. Birinci olup ödülü alacak isim kim olacak merak konusuydu. Dün akşam gerçekleştirilen final ile hangi yarışmacının büyük ödülün sahibi olduğu belli oldu!

YEMEKTEYİZ 12 EKİM KİM KAZANDI, KİM BİRİNCİ OLDU?

Yemekteyiz 12 Ekim bölümünde haftanın birincisi belirlendi. Haftanın birincisi Melek Aydın oldu ve 10 bin liralık ödülün sahibi oldu.

YEMEKTEYİZ 12 EKİM YARIŞMACILARI

UĞUR KONYAR

Birinci gün yarışmacısı olan Uğur Konyar 42 yaşında ev hanımı. Aslen Amasyalı. 22 yıllık evli ve üç çocuğu var. Yıllarca havalimanında güvenlik görevi olarak çalıştıktan sonra işini bırakmış.

MELEK AYDIN

İkinci gün yarışmacısı olan Melek Aydın 42 yaşında ev hanımı. Karabüklü 18 yıllık evli iki çocuğu var. Ankara'da yaşıyor. Yemekteyiz'e katılmak için İstanbul'a gelmiş. 

YAVUZ ŞENYER

Üçüncü gün yarışmacısı olan Yavuz Şenyer 38 yaşında Trabzonlu. Bekar olan yarışmacı yarışma için İstanbul'a geldi. Gemicilik yapıyor.

BİLAL TÜREN

Dörtdüncü gün yarışan Bilal Türen 33 yaşında Mardinli ve Sigortacı. 1buçuk yıllık evli olan yarışmacı konservatuvar mezunu. Müzik sektöründe hayalindeki çıkışı yapamadığı için sigortacı olmuş.

SEVDA YAĞCI

Final günü yarışacan Sevda Yağcı 40 yaşında. Ressam ve Kalıcı Makyaj uzmanı. Rizeli. Psikolojiye çok meraklı.