Survivor Şampiyonu kim! Survivor Finali Kim Kazandı 14 Temmuz 2020! Survivor 2020 Birincisi Kim Oldu? Survivor Şampiyonu Kim? soruları cevap buldu.Survivor Şampiyonu 2020 kim oldu? Survivor'da heyecan dorukta. Beş aydır devam eden Survivor'ın birincisi kim oldu sorusu en çok aratılanlar arasında.Survivor Şampiyonu! Survivor finali kim kazandı 14 Temmuz 2020! Survivor 2020 birincisi kim oldu? Survivor Şampiyonu kim? olduğu sorularının detaylarına haberimizden ulaiabilirsiniz. 

Survivor 2020 şampiyonu kim oldu?

Survivor 2020'de büyük finale kalan Cemal Can ve Barış şampionluk heyecanı yaşadı. Galataport'ta düzenlenen Survivor'da canlı yayında SMS oylamasına çıkan ikiliden en çok oyu alan Cemal Can Survivor 2020 şampiyonu oldu. 

Barış neler söyledi?

"Gönlüm ve vicdanım çok rahat, kurduğum hayallerin peşinden gittim. Survivor'ın hayatımın dönüm noktası olacağını biliyordum. Hayatın içinde öğrenemeyeceğim şeyleri burada öğrendik. Elimden gelenin en iyisini yaptım. Her ne olursa olsun Cemal Can için sevineceğim. Kazanırsam kız kardeşime kupayı vereceğim, tek amacım iyi bir abi olabilmek."

Cemal Can neler söyledi?

"Sporcu olmadan milli sporcularla yarıştım. hep duam hepimiz için hayırlısı olsundu ve Buradayız, sonuç ne olursa olsun ben elimden geleni yaptım takdir halkın." 

Survivor'dan kim elendi?
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020'nin büyük finali İstanbul Galataport'ta düzenlendi. Acun Ilıcalı'nın uçağıyla İstanbul'a dün gece saatlerinde gelen Cemal Can, Yasin ve Barış, büyük final Survivor SMS'ine çıktı. SMS oylaması sonucunda, Survivor 2020 yarı finalinde en az oyu alan ismi Acun Ilıcalı canlı yayında açıkladı.Survivor'da şampiyonluğa saatler kala yarı finalinde en az SMS oyunu alarak hayallerine veda eden isim Yasin oldu. Böylece Survivor yarı finalinden elenen Yasin şampiyonluk hayallerine ve büyük ödüle veda etti.

Survivor finalistleri kim?

Survivor’da gerçekleşen SMS sıralamasında Yasin'in veda etmesiyle finalistler belli oldu.

Survivor 2020 finalistleri Barış ve Cemal Can oldu. İki yarışmacı, yarın akşam İstanbul’da gerçekleşecek olan Survivor finalinde SMS oylamasına çıkacak. En fazla oyu alan isim Survivor 2020 şampiyonluğuna ismini yazdıracak.

Barış gözyaşlarını tutamadı

Acun Ilıcalı SMS sıralamasına göre finalistleri açıkladı. Sırasız olarak 1. finalisti açıklayan Ilıcalı, Barış'ın finale kaldığını söyledi. Survivor şampiyonluğuna bir adım daha yaklaşan Barış gözyaşlarını tutamadı

İkinci finalist Cemal Can

Survivor SMS sıralamasına göre ikinci finalist olan Cemal Can, büyük sevinç yaşadı. Cemal Can, finalist olmasının ardından, duygularına hakim olamadı.

işte açıklamalar

İstanbul'da yapılan Survivor 2020'nin yarı finalinde, şampiyonun belli olmasına saatler kala Acun Ilıcalı Barış, Cemal Can ve Yasin'i sahneye davet etti. 3 yarı finalist canlı yayında duygularını ifade etti.

Parkurda gösterdiği mücadelelerle dikkat çeken ve yarı finale yükselen Yasin, "Buraya gelen bütün eski Survivor yarışmacılarına ve ailelelerimize selam olsun. Bizim için zor bir Survivor oldu. Ama olsun biz zoru severiz. " dedi.

Dokunulmazlık oyunlarındaki başarısıyla dikkat çeken Cemal Can ise "Çok güzel bir hikayeydi. Bu hikayede yer almak beni gururlandırıyor. Hepimiz ailelerimizin ve sevenlerimizin şampiyonu. Buralara kadar gelebildik. Çok guruluyum. Herkese teşekkürler" diye konuştu.

Yaşadığı sakatlıklar ile gündeme gelen Barış ise, şunları söyledi;

"Çok çektik, çok bekledik, çok sabrettik, çok emek verdik. O yüzden burdaki herkesin özel olduğunu düşünüyorum."