Erkenci Kuş Star Tv'de bu akşam izleyicisi ile buluşacak. Cumartesi akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Erkenci Kuş yeni bölümünde yine heyecan doruklara varacak. Can ve Sanem birlikteliklerini gönüllerince yaşamıyor. Emre'ye yakalanan çifti neleri beklediği merak konusu oldu. Erkenci Kuş'un 14. son yeni bölümü herkesi merakta bırakacak gibi... Erkenci Kuş canlı izlemek isteyenler için sitemizdeki 'Erkenci Kuş canlı izle' linkine tıklamanız yeterli. Erkenci Kuş son yeni bölüm izle, Erkenci Kuşlar izle youtube, Erkenci Kuş puhu tv izle, Erkenci Kuş son bölüm puhu tv aramalarınızın sonucu burada.. İşte Erkenci Kuş 14. son yeni bölüm ve Erkenci Kuş star tv izle

Erkenci Kuş Canlı izle

Erkenci Kuş bu akşam 20:30'da Star tv'de yayınlanacak

Erkenci Kuş 14. bölümde neler yaşanacak?
Erkenci Kuş 14. bölümünde; Mahallede reklam çekimi var, senaryoyu Sanem yazdı, yönetmen Can. Mevkıbe ve Nihat, set yemeklerini bu defa evlerinin bahçesinde servis etmeye hazırlanıyorlar. Ceycey ve Ayhan mahalleliyi mekan kullanımı için ikna etmekte pek zorlanmıyor taa ki Çakal İhsan ortaya çıkana kadar.Mevkıbeler, bakkalın borcunun tamamının ödendiğini öğrendi, acaba Sanem bu durumu nasıl açıklayacak? Can ve Sanem, birlikteliklerinin tadını çıkarmaya çalışırken yaklaşmakta olan Aylin tehlikesini fark edebilecekler mi? Can ve Sanem’in tutkusu dünyayı bile yakabilir, şimdi kavuşmuşken onları durdurabilmek mümkün mü?"

Erkenci Kuş Youtube İZLE

Erkenci Kuş Puhu Tv izle

Erkenci Kuş 13. bölümünde neler yaşanacak?
Aylin’in ajansa pasladığı müşteri Ovido Otomotiv’le devir teslim zamanı geldi çattı. Yeni çekilecek otomobil reklamının senaryosunu halktan biri yazacak. Sosyal medya kampanyası tam gaz gidiyor ancak geri dönüşler çok da iç açıcı değil. En sonunda Konya’dan Erkenci Kuş rumuzlu kişinin senaryosu seçiliyor. Acaba bu Erkenci Kuş kim? Mahallede Osman’ın oynadığı Orgatte içecek reklamı için özel gösterim düzenleniyor. Alkışlar, tebrikler… Muzaffer kıskançlığından delirmesin de ne yapsın? Yeni hedefi oyuncu olmak! Can ve Sanem birbirlerinden ayrı kalmaya bile dayanamazken aralarındaki "savaşın" galibi kim olabilir?