Sen Anlat Karadeniz izle aramalarını yapan dizi severler bu haber onlar için. Tahir gemileri yaktı, Vedat'ı mezara bırakan ve silahı ona doğrultan Tahir, Vedat'ı öldürebilecek mi? Sen Anlat Karadeniz son bölüm bu akşam izlenecek. Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? sorusu daha dizinin yeni bölümü yayınlanırken sorulmaya başlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni sezona bomba bir girişle merhaba dedi. İşte Sen Anlat Karadeniz izle ve Sen Anlat Karadeniz yeni fragman yayınladı mı sorusunun cevabı haberimizde mevcut. Mustafa, Tahir'e doğrulttuğu silahı ateşlerken Asiye'nin yanı başında olduğundan habersizdir. Bir yandan kardeşi için ağlarken bir yandan Asiye'nin kanında zehir dolaştığını öğrenen Mustafa, yaralı bacağıyla Asiye'yi o uçurumdan nasıl indirecek? Tahir'in öldüğünü düşünen Nefes gözünü karartıp tetiği çekerken kendi sonunu da mı hazırlıyor?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

Vedat tüm suçlarından aklanıp Kalelilerin karşısına çıkıyor. Ailesini koruyamadığı için kendisine kızan Mustafa, Vedat'ın cezasını kesmeye kararlı. Tahir, Mustafa'yı durdurabilecek mi?

Vedat intikamını çok acı bir şekilde alıyor. Mustafa'ya Tahir'i vurdurtuyor. Sebebi de Vedat'ın Asiye'nin acı ile onu tehdit etmesi. Mustafa Tahir'i vurduktan sonra Vedat'ın adamı telefonla geliyor ve Vedat'ın sözlerini dinletiyor. Meğer Asiye Mustafa'ların olduğu yerde bir sandığa kilitlenmiş, ancak Asiye'ye zehir verilmiştir. Vedat'ın adamı Mustafa'yı bacağından vuru ve elindeki telefonu da alır. Mustafa şimdi karısını sırtında taşıyıp hastaneye götürmelidir. Bu sırada Tahir de yerde yatar.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

SEN ANLAT KARADENİZ'DE NEFES VEDAT'I VURDU

Nefes , Tahir'in öldüğünü düşününce delirir ve elini silahı alıp Vedat'a doğrultur. Başta yapamasa da Vedat'ın tahrik dolu sözlerinden sonra Nefes Vedat'ı kafasından vurur.

SEN ANLAT KARADENİZ'DE TAHİR YAŞIYOR

Tahir, Vedat'ın onun peşinde olduğunu bilir bu yüzden buluşma yerine çelik yelekle gider. Yani Tahir göğsünden vurulsa da kurşun çelik yelekte kalmıştır. Tahir gözlerini açar. Asiye'yi kucağına alıp arabaya taşır. Ama Vedat bunu da planlamıştır ve arabaların lastiklerini patlatmıştır. Tahir Asiye'yi kucağında hastaneye yetiştirmek için yürümeye başlar. Yolda bir kamyon bulup hastaneye yetişirler.

POLİS EVE GELİYOR, VEDAT ÖLMEMİŞ

Ali ve polisler Vedat'ın evine geliyor. Nefes ve Vedat ortadan kaybolmuştur. Polis duvardaki kurşun izini görüyor ve Vedat'ın yaşadığını çünkü merminin sıyırdığını söylüyor. Üst katta Nefes'i elleri kolları bağlı şekilde buluyorlar.

Nefes polise Vedat'ı vurduğunu söylüyor ve Tahir'in de öldüğünü. Fikret'in adamları Vedat'ı alıp tüm evi temizletiyor. Ali, Tahir aradı dese de buna inanmıyor. Apar topar hastaneye gider. Tahir'in yaşadığını kendi gözleri ile görmek ister.

Fikret'in evinde Vedat'ı tedavi ettirir. Vedat gözlerini açar açmaz intikam yeminleri ediyor. Vedat, Tahir'in öldüğünü sanır ve Nefes'in olanlardan dolayı yalnız kalıp ona döneceğini düşünür.

Asiye hastanede gözlerini açar. Tedavi başarılı olmuştur. Gözlerini açar açmaz bebeğini sorar. Gözyaşları ile rahat bir nefes alır.  Nefes hastaneye gelir. Önce Tahir'e sonra Asiye'ye kavuşur.

FİKRET BİR KEZ DAHA VEDAT'I KURTARIR

Asiye olayını da Vedat'ın adamı Rüstem üstlenir. Necip'i öldüren kişi ile aynıdır. Fikret her şeyi planlamıştır. Vedat ayaklanır ve Nefes'e kavuşma planları yapar.

SEN ANLAT KARADENİZ'DE TAHİR İLE NEFES KAVUŞUYOR

Tahir, Nefes'i alıp hastaneden çıkar. Neden Vedat'ın yanına gittin diye Nefes'e kızar. Nefes, senin için, Mustafa abi için, Asiye için gittim der. İki aşık atışırlar ve sarılarak kavuşurlar.

RÜSTEM'İN GEÇMİŞ PEŞİNİ BIRAKMAZ

Sakine Deli Tahir'in hikayesini anlatıyor. Fikret  geçmişte Sakine Bağcı'yı Deli Tahir'e  kaçtı diye vurmuştur. Fikret Sakine'nin mezarında ağlarken görülür.

MUSTAFA İNTİKAM YEMİNİ EDİYOR

Asiye, Mustafa'nın Vedat'a bir şey yapmasından korkar. Tahir'in araya girip Mustafa'yı durdurmasını ister.  Tahir durumun farkındadır. Mustafa'nın zamanı kolladığını söyler. Mustafa polise verdiği ifadede Vedat'tan bahsetmez. Vedat'a yaşananları ödeteceğini söyler.

VEDAT, TAHİR'İN YAŞADIĞINI ÖĞRENİYOR

Vedat, Kaleliler'e başsağlığı dilemek eve gelir. Tahir o sırada dışarıdadır. Vedat başsağlığı dilemeye geldiğini söyler. Tahir'in birazdan geleceği ve başsağlığı dileklerini ona ileteceğini söylerler. Vedat, Tahir'in yaşadığını öğrenince şok geçirir. Mustafa silahını kapar ama Asiye kapıda önünde durur. Vedat yüzsüzlükle olayla ilişkisi yokmuş gibi davranır ve Asiye'yi sorar.  Nefes'ten şikayetçi olursa ne kadar ceza alacağını sorar. O sırada Mustafa elinde silahını Vedat'a doğrultur. Vedat onu tahrik eder ama Mustafa, Asiye'yi dinler. Vedat bu sefer de Nefes'in üzerine oynar.

TAHİR, VEDAT'I KISTIRIYOR

Vedat, Nazar'ı almaya giderken yolda Tahir arabasını durdurur. Tahir, Vedat'ın tahrik dolu sözlerine karşılık olarak onu döver. Vedat, onu öldürmeyeceğini ve Nefes'le çocukları alıp gideceğini söyler.  Polis gelince Tahir, Vedat'ı bırakır

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir. Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

SEN ANLAT KARADENİZ'İN GENEL KONUSU NEDİR?

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor.

Mustafa, Tahir'e doğrulttuğu silahı ateşlerken Asiye'nin yanı başında olduğundan habersizdir. Bir yandan kardeşi için ağlarken bir yandan Asiye'nin kanında zehir dolaştığını öğrenen Mustafa, yaralı bacağıyla Asiye'yi o uçurumdan nasıl indirecek? Tahir'in öldüğünü düşünen Nefes gözünü karartıp tetiği çekerken kendi sonunu da mı hazırlıyor? Vedat tüm suçlarından aklanıp Kalelilerin karşısına çıkıyor. Ailesini koruyamadığı için kendisine kızan Mustafa, Vedat'ın cezasını kesmeye kararlı. Tahir, Mustafa'yı durdurabilecek mi?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

'Dönüp kavuşacağın yer benim demedim mi?''

Mustafa, Tahir'e doğrulttuğu silahı ateşlerken Asiye'nin yanı başında olduğundan habersizdir. Bir yandan kardeşi için ağlarken bir yandan Asiye'nin kanında zehir dolaştığını öğrenen Mustafa, yaralı bacağıyla Asiye'yi o uçurumdan nasıl indirecek? Tahir'in öldüğünü düşünen Nefes gözünü karartıp tetiği çekerken kendi sonunu da mı hazırlıyor? Vedat tüm suçlarından aklanıp Kalelilerin karşısına çıkıyor. Ailesini koruyamadığı için kendisine kızan Mustafa, Vedat'ın cezasını kesmeye kararlı. Tahir, Mustafa'yı durdurabilecek mi?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes ve Tahir, Vedat'ın varlığından habersiz en mutlu günlerini yaşarken, Vedat intikam peşindedir. Yiğit'in sünnet töreni için hazırlık yapılırken, törene katılmaya kararlı olan Vedat nasıl bir sürpriz hazırlıyor? Nefes özgürlüğünün tadını çıkarırken Dağdevirenler için durum farklıdır. Murat'a olan aşkı nedeniyle ev hapsinde tutulan Nazar, Vedat'ın yaşadığını Murat'a söylemek isterken sevdiğinin başına nasıl bir bela açacak? Asiye'yi kaçıran Vedat kardeşi kardeşle sınıyor. Yengesi ve yeğeni için hayatını ortaya koyan Tahir yolun sonuna mı geldi?

SEN ANLAT KARADENİZ REYTİNGLERDE KAÇINCI?

Sen Anlat Karadeniz tüm kategorilerde birinciliği ilan etti!

Tüm Kişiler'de %12,82 izlenme oranı ve %34,46 izlenme payı, AB'de %6,41 izlenme oranı ve %18,87 izlenme payı, 20+ABC1'de ise %9,54 izlenme oranı ve %25,28 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu. Geçen sezonun adından sıkça söz edilen reyting rekortmeni Sen Anlat Karadeniz bu sene de kendi gününde ve saatinde birinciliği kimselere kaptırmamaya devam ediyor. Dizi, Çarşamba akşamına yine damgasını vurdu ve tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu.

SEN ANLAT KARADENİZ'E FLAŞ TRANSFER

Yakın zaman önce yeni sezon çekimleri başlayan Sen Anlat Karadeniz’e usta oyuncu Erdal Cindoruk dahil oldu.

Çekimleri Karadeniz'de devam eden Sen Anlat Karadeniz dizisine Erdal Cindoruk dahil oldu. Yeni sezonda sürpriz bir karakter ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Cindoruk, "Sen Anlat Karadeniz uzun süredir yakalanamayan reytingleri yakaladı ve yeni sezonunda ben diziye dahil oldum, dolayısıyla oldukça heyecanlıyım. Dizide yine tehlikeli bir adamı oynuyorum. Her ne kadar sektöre bu tip rollerle başladıysam da uzun süredir bir mafya babasını oynamamıştım. Bu sefer bilge, ne dediğini ne yaptığını bilen bir "mafya babasını" oynuyorum" dedi.

Sen Anlat Karadeniz, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkânsız aşkını anlatıyor. Heyecanla izlenen dizide Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

En çok izlenen yapım oldu!

Sen Anlat Karadeniz Tüm Kişiler'de %11,96 izlenme oranı ve %29,95 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu. Yeni yılın adından en çok söz ettiren, atv'nin rekor kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz birinciliği kimselere kaptırmıyor. Dizi Çarşamba akşamına yine damgasını vurdu ve en çok izlenen yapım oldu.

İki milyonu abone sınırını aşan ilk dizi

"Rekorların dizisi" Sen Anlat Karadeniz, Youtube'da iki milyon abone sınırını geçen ilk dizi kanalı oldu. Aynı zamanda tüm kategorilerde iki milyon aboneye en hızlı ulaşan youtube kanalı olma ünvanını da ele geçirirken, bu başarıyı sadece 19 bölümde yakaladı. Ayrıca youtube'da toplam izlenmesi 1 milyarı geçen dizi, bu alanda da ulaşılması güç bir rekorun sahibi oldu.

SEN ANLAT KARADENİZ KONUSU 

Çocuk gelin, kadına şiddet gibi önemli sorunları ele alan dizi, para karşılığı satılan bir çocuk gelin olan 'Nefes'in oğlu 'Yiğit'le birlikte eşi tarafından esir edilişi ve şiddet görmesi sonucu evden kaçmasıyla gelişen olayları konu alıyor. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Gözde Kansu'nun başrollerini paylaştıkları dizi 24 Ocak 2018 çarşamba günü ekrana girdi.

EN ANLAT KARADENİZ OYUNCULARI

Dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav otururken, senaristliğini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Karadeniz’in eşsiz doğasında çekimlerine devam edilen dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE