Kadın dizisi 36. bölüm izle, Kadın full izle FOX TV, Kadın 36. bölüm izle, Kadın son bölüm full izle, Kadın dizisi son bölüm tek parça, Kadın 36. bölüm full izle, Kadın 23 Ekim bölümü izle gibi konular internette bugün sıkça araştırılıyor. FOX TV ekranlarının başarılı dizisi, salı akşamları milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor! Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'un bulunduğu sevilen dizi Kadın, 2. sezon 4. bölümü ile ekranlara geliyor. 2 Ekim'de yeni sezona merhaba diyen dizinin bu bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. Doruk'un babasını görmesi ile başlayan büyük merak dalgası, bu akşam son bulacak gibi görünüyor! Sarp ve Enver buluşmasında Enver'in Sarp'a çocukların yaşadığını söylemesi ve Sarp ile çocukların birbirlerini gördükleri sahneler fragmanlara yansıdı. İzleyicilerin büyük bir merakla beklediği bölümde neler olacak? Kadın 36. bölümünün ardından yayınlanacak olan Kadın 37. bölüm fragmanı da haberimizde diziseverlerle buluşacak! Kadın 36. bölüm izleme linki, Kadın dizisi 36. bölüm full izleme linki sizlerle...

KADIN 36. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Evden ayrılan Şirin, Suat'ın yanına gider. Babasının parayı bulduğunu ve evden ayrılmak zorunda kaldığını söyler. Kalacak bir yer için Suat'tan yardım ister. Suat bu fikre yanaşmayınca, Sarp'ın Bahar'ın yakınlarında dolaştığını söyler. Ona ihtiyacı olacağını da vurgular. Suat, Şirin'e kalacak yer ayarlar.

Hatice ağlayarak Enver'i arar. Şirin'e ulaşamadığını söyler. Enver kavgadan söz eder ve Şirin'in gittiğini söyler. Hatice telaşlanır. O sırada kapı çalar ve gelen Sarp'tır. Sarp her şeyi anlatmaya geldiğini söyler. Enver Sarp'tan hesap sorar ve kapıyı suratına kapatır. Sarp vazgeçmez başından geçenleri anlatmak ister, Enver kapıyı açar.

Hatice hastaneye koşar. Kapıda Jale ile karşılaşır. Herkes Bahar'ı arıyordur. Bahar çocukları okuldan almaya gitmemiş ve okuldan Bahar'ın gelmediği haber verilmiştir. Bahar'ın tablosunun kötüleştiğini söyler ve Şirin'in her ihtimale karşı bulunması gerektiğini söyler.

Arif, Bahar’ı merdivenlerde yarı baygın şekilde bulur. Bahar başının döndüğünü ve yere yığıldığını söyler. Ayağını da burkmuştur. Kimseye sesini duyuramamış ve saatlerce o şekilde kalmıştır. Arif gözyaşlarına engel olamaz. O sırada çocuklar da endişe ile gelir. Annelerine sarılırlar. Çok korkmuşlardır. Yeliz çocukları eve çıkarır, Arif de Bahar'ı hastaneye götürür.

SARP TÜM GERÇEĞİ ANLATIYOR

Sarp, Enver'e baygın kaldığı o gecede yurt dışına kaçırıldığını söyler. Başında Pırıl'ın olduğunu ve şimdi o kadının eşi olduğunu ve ikiz çocukları olduğunu söyler. Enver ‘Dorukla Nisan'a kısmet olmayan ikizlerine kısmet olsun Allah onları analı babalı büyütsün' der. Sarp gözyaşları ile başlarda ailesini arayacak durumda olmadığını, ölüm kalım savaşı verdiğini söyler. Ayrıca peşindeki adamların Bahar ve çocuklara zarar vermesinden korkmuştur. Birini onları uyarmak için yolladığını ve Bahar ile çocukların öldüğünü söylediğini belirtir. Hatta Bahar'ı sormak için o adamın Enver'lere gittiğini ve kapıyı Şirin'in açtığını söyler. Sarp'ın adamı baş sağlığı dileyip bir çanta dolusu parayı Şirin'e vermiştir. Şirin ablasının öldüğünü söylemiştir. Enver kalakalır. Çünkü Şirin bu olanların hiçbirini anlatmamıştır. Sarp aklını kaybetme noktasına geldiğini ve psikolojik tedavi aldığını söyler. Enver hala Sarp'a evlendiği için hesap sorar. Sarp'ı kovar ve yeniden ortadan kaybolmasını söyler.

Bahar hastaneye götürülürken bilincini kaybeder. Hastane önünde kızını o şekilde gören Hatice yere yığılır. Bahar Sedyede gözlerini açar, Arif'e bakar ama aslında Sarp'ı hayal ediyordur.

HERKES SARP'IN HİKAYESİNİ ÖĞRENİYOR

Enver, Bahar'ın durumun kötü olduğunu öğrenip hastaneye gelir. Sarp'a da hiçbir şey söylemez. Hastanede Hatice ve diğerlerine Şirin ile başından geçenleri anlatır. Ayrıca Sarp'tan da söz eder. Yeliz sorunca Sarp'ın anlattıklarını Arif'in de olduğu odada anlatır.

ARİF AŞKINI AÇIKLIYOR

Arif Bahar'a aşkını resmen belli ediyor. Önce Hatice'ye Bahar'ı sevdiğini söylüyor sonra da Bahar'a açılıyor. Ona neden ağladığını soran Bahar'a ‘insan sevdiği hep iyi olsun istiyor' diyor. Ve ardından Bahar'ı öpmek için ona doğru yaklaşıyor.