Gülperi 7. bölüm izle, Gülperi son bölüm izle, Gülperi 8. bölüm fragmanı... Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Show TV'nin sevilen dizisi Gülperi, bu hafta da diziseverleri ekran başına kilitledi! Bu hafta neler olacağını bekleyen Gülperi takipçileri, fragmanları izledikten sonra heyecanla Cuma akşamının gelmesini beklemişti! Gülperi 7. bölümü yayınlandı! Gülperi 7. bölümün ardından dizi takipçileri Gülperi 8. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak diye merak etmeye başladılar! Gülperi son bölüm full izle, Gülperi 7. bölüm izle, Gülperi 7. bölüm full izle, Gülperi full show tv, Gülperi dizisi 7. bölüm izle, Gülperi 8. bölüm fragmanı...

GÜLPERİ 7. BÖLÜM FULL İZLE SHOW TV (GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE)

GÜLPERİ 7. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

GÜLPERİ 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aldığı bıçak darbesiyle hayatı tehlikeye giren Gülperi’nin durumu, Hasan’ı oldukça korkutur. Gülperi çaresiz halde hastane odasında yatarken, Hasan da annesine ve kardeşine yapılanların hesabını sormak için Ali’nin peşine düşer. Fakat bu durum başına daha büyük belaların açılmasına neden olur. Gülperi’nin bıçaklandığını öğrenen Kadir, her şeyi bir kenara bırakır ve Gülperi ile ailesine yardım etmenin yollarını arar. Fakat bu durum iş arkadaşlarının dikkatinden kaçmaz. Bedriye annesinin başına gelenler yüzünden suçluluk duyarken, Can’ın dua etmekten başka seçeneği yoktur. Gülperi’nin ve çocuklarının başına gelenleri fırsat bilen Yakup ise Hasan’ın velayetini almak için yeni fırsatların peşine düşer. Şeyma ise Gülperi’yi Kadir’den uzak tutma planlarına devam etmektedir. Hayat ise Gülperi’yi bu kez hiç beklemediği bir yerden vuracaktır.

Gülperi 8. bölüm fragmanı yayınlandığında aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz!

GÜLPERİ 8. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

GÜLPERİ 6. BÖLÜM ÖZETİ...

Hasan cezaevinden çıkıyor ve annesinin gözyaşları arasında dedesi ile gidiyor. Ama amacı hesap sormak. Eve gidince babaannesinin elini öpmüyor ve herkesi içeri çağırıyor. Hasan'ın elinde Kadir'in verdiği dosya var. Ve dedesi sorunca elinde gerçeklerin olduğunu söylüyor ve dosyayı yere atıyor. Kader'in şok olmuş bakışlarına karşılık Gülperi'ye atılan iftiradan Ejder'in yaptığı kötülüğe kadar her şeyi dile getiriyor. Hasan, Kadir sayesinde bu bilgilere ulaştığını da söylüyor. Hasan gözyaşları içinde hesap soruyor. Dedesi ne yaptıysa onları sevdiği için yaptığını söylüyor ama Hasan annesi gibi onu da dövmesini istiyor. Hasan'ın son sözü ‘ben artık sizin torununuz değilim' oluyor. Yakup Ağa peşinden koşsa da nafile…

KADİR GÜLPERİ'YE HABER VERİYOR

Gülperi, Kadir'le konuşuyor. Çünkü Hasan'ı kaybettiğini sanıyor. Sonra Gülperi eve gitmek istiyor ama Kadir konuşmak istediklerini olduğunu söylüyor. Kadir, Hasan ile yaşadıklarını anlatıyor. Kadir, Gülperi'yi eve bırakırken Şeyma'nın arkadaşına denk geliyor. Kadir'i gören kadın, Kadir'i soruyor. Gülperi kadına işsiz kaldığını ve gündelikçi arıyorlarsa çalışabileceğini söylüyor.

ARTEMİS BABASINA SİTEM EDİYOR

Artemis, babasına nasıl ailesinin parasını başka kadına verdiğini soruyor. Hatta Kadir, kızından babaannesinin gidip Gülperi'ye o parayı almaması gerektiğini söylediğini öğreniyor. Artemis babasına hesap soruyor. Artemis gözyaşları içinde gidince Kadir, Şeyma'ya gidiyor. Şeyma hatalı olanın Kadir olduğunu söylüyor. Kadir, Şeyma'nın vicdanını sorguluyor. Şeyma kendini kaybedip tüm bildiklerini söyleyince Kadir, ekibinde bir köstebek olduğunu anlıyor. Ve delilleri Şeyma'nın verdiğini de öğreniyor. Kadir bir daha arkasından iş çevirmemesi için uyarıda bulunuyor. Şeyma mahvoluyor.

GÜLPERİ HASAN'A KAVUŞUYOR

Hasan annesinin kapısına gidiyor. Gözyaşları ile gidecek başka yerinin olmadığını söylüyor. Kardeşleri ve ondan başka kimsesinin olmadığını söylüyor. Gülperi'nin mutluluğu gözyaşları ile birleşiyor. Hasan annesinden özür diliyor. Gülperi oğlunu bağrına basıyor. Bedriye ile Can Hasan'ı görüyor ve çok seviniyorlar anneleri ile Hasan'ın kavuşmasına seyirci oluyorlar. Gülperi oğlunun yaralarını iyileştireceğini de söylüyor. Hasan ile Gülperi yıllar sonra ilk kez birbirine sarılıyor. Gülperi de sonra kardeşleri de Hasan'a kavuşuyor. Sonunda tam bir aile oluyorlar.