Çukur izle, Çukur 40. bölüm izle. Ekranların fenomen dizisi Çukur, hem reyting oranlarında zirveye oynuyor, hem de sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden olmaya devam ediyor. Ay Yapım imzalı diziye dair her şey büyük bir merakla takip edilmeye devam ediyor. Çukur takipçileri, geçen hafta yayınlanan Çukur 39. bölümün ardından Çukur 40. yeni bölümde neler olacağını merakla bekliyordu. Çukur 40. bölüm fragmanları hafta içinde yayınlanarak merakı bir nebze de olsa gidermiş oldu! Fragmanda Çeto’nun yerini öğrenmek isteyen Mahsun’un Ersoy’a hesap sorduğu görülüyor. Yamaç’ın ise planını Cumali’ye anlattığı anlar dikkat çekiyor. Ayrıca fragman sonunda 'Vartolu vuruluyor mu' sorusu akıllara takıldı! Çukur 40. bölümde yaşananları canlı izlemek istiyorsanız hemen aşağıda paylaştığımız linke tıklamanız yeterli olacaktır! işte Çukur 40. bölüm tek part ve sansürsüz izle, Çukur yeni bölüm ve son bölüm izle...  Dizinin sona ermesiyle birlikte yayınlanacak olan Çukur 41. yeni bölüm fragmanı da yayınlandığı andan itibaren haberimizde yer alacaktır...

ÇUKUR 40. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen 2. sezonun 6. bölümünde Cumali’yi kurtarmaya adım adım yaklaşan Yamaç, beklenmedik anda büyük bir sürprizle karşılaştı. Mahsun’un Çeto’yu kurtarmak için Seyfettin Kadı’nın oğlunu kaçırması tüm dengeleri alt üst etti. Meke’ye karşı öfkesi giderek büyüyen Celasun ile Meke’nin yüzleşmesi gerilimi arttırdı. Nefes kesen düello sırasında Celasun’un karşısında hayatını kaybeden kardeşinin ve babasının hayalini gördüğü anlar ekran başındakilere duygu dolu anlar yaşattı. Vartolu ve Medet, Seyfettin Kadı tarafından alıkonuldu. Sadece Cumali’yi değil, Vartolu ve Medet’i de kurtarmak zorunda olan Yamaç, her şeye rağmen pes etmeyecek.

CUMALİ VE ÇETO KARŞI KARŞIYA GELDİ

Çukur'un 39. Bölümünde; daha önceden kurduğu düzeneği hayata geçirmek için Cumali, gardiyana sesleniyor. İşaretlediği noktada duran gardiyanın kafasına kum çuvalını bırakıyor. Etkisiz hale getirerek onu bayıltıyor ve anahtarlarını alıyor. Bu sırada Çeto'ya sesleniyor. Cumali, elindeki anahtarlarla Çeto'nun kapısını açıyor. Karşı karşıya gelen Çeto ve Cumali birbirlerine saldırmaya başlıyorlar. Çeto, Cumali'yi bacağından yaralıyor. Patlama sesi duyan gardiyanlarla çatışmaya giriyorlar. Fırsatını yakalayan Cumali, Çeto'yu boğmaya çalışıyor.

Mahsun, Seyfettin Kadı'ya ulaşmak için oğlunu kaçırmaya karar veriyor ve onları takip ediyor. Bir lunaparka gidiyorlar. Orada çatışma başlıyor. Çocuğu, korku tüneline götürüldüğünü görüyor. Çocuğun yanındaki adamı vuruyor. Çocuğu da alıyor.

Meke, Celasun'un kaçırdığı arabayla geliyor. Celasun, cebinden silah çıkarıyor ve arabanın anahtarlarını istiyor. Bu sırada Ersoy geliyor. Celasun'dan silahını istiyor. Ancak Celasun, üstüne zimmetli olduğunu ve Çeto'nun da bundan haberi olduğunu söylüyor.

Aliço Cumali'nin tarif ettiği yeri dolaşıyor, ip ucu bulmaya çalışıyor. Karakuzular çetesi de ip uçlarınıyla Çeto'yu bulmaya çalışıyor. Aliço ile Karakuzular aynı yerde denk geliyor.

VARTOLU, İSTEDİĞİNİ ALIYOR

Mahsun, hiç kimse yokken Çeto'nun olduğunu Karakuzular'a söylüyor. Çeto'yu geri alacaklarını söylüyor. Karakuzlar'a bu yolda olup olmadıklarını soruyor. Hep bir ağızdan "varız" sesleri yükseliyor. Vartolu Yamaç'a Cumali yerine beni kaçırmış olsalardı, yine aynı şeyi yapar mıydın diye soruyor. Yamaç sorusuna cevap vermiyor. Bu sefer Yamaç Çukur'u kurtaralım demeye geldiğimde neden geldin diye soruyor. Yamaç'ın cevabını merak eden Vartolu istediğini alıyor. Yamaç, yapardım yaparım diyor.

Yamaç, uyumaya gittiğinde oada Aliço'nun sayıkladığını fark ediyor. Aliço'nun anne demesi Yamaç'ın dikkatine çekiyor. Anne dediği kişinin kim olduğunu anlamaya çalışıyor. Ona sorular soruyor. Aliço'ya senin anne mi diyince, Aliço gülümsüyor.Yamaç ve Vartolu her şeyi ayarlayıp, Kadı Seyfettin ile olan yarım kalmış işlerini bitirmek istiyor. Evine giriyorlar. Seyfettin'i oğlu ile sarılarak uyuduğunu görünce planlarından vazgeçiyorlar. Oğlunun yanında ona bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar. Koçovalılar, Reşit'in isteğini yerine getirmek için ambulansa ihtiyaç duyuyorlar. Bunun için sahte bi kaza organize ediyorlar. Seyfettin Kadı'yı ambulansa bindiriyorlar.Bu sırada da Karakuzular Çeto'yu kurtarmak için harekete geçiyor.

Koçovalılar ile Karakuzuların artık ortak bir düşmanı vardır. Bu sırada farklı odalarda tutulan Cumali ile Çeto, birbirlerinin kim olduğunu bilmeden kader ortağına dönüşecekler. Çukur’da ise Mete’nin hastanelik olması Celasun için bardağı taşıran son damla olacak. Meke’ye karşı öfkesi büyüyen Celasun ile Meke’nin yüzleşmesi adrenalin dozunu yükseltecek. Bu sırada Yamaç, Aliço’dan da yardım isteyerek Vartolu, Medet, Metin ve Kemal ile birlikte Cumali’yi kurtarmak için planlarını harekete geçirecek. Ancak hedeflerine ulaşmaları o kadar kolay olmayacak. Mahsun ve Ersoy’un Çeto’yu kurtarmak için yaptığı plan, beklenmedik bir anda iki kişinin daha hayatını tehlikeye sokacak.