Kadın 37. bölüm izle, Kadın full izle FOX TV, Kadın 37. bölüm son bölüm izle, Kadın son bölüm full izle, Kadın dizisi son bölüm tek parça, Kadın 37. bölüm full izle, Kadın 38. bölüm fragmanı gibi bu hafta yayınlanacak olan Kadın dizisinin yeni bölümüne dair merak edilenler internette araştırılıyor. Kadın'ın geçen hafta yayınlanan son bölümünde Sarp, çocukların ve Bahar'ın yaşadığı öğrenmişti. Enver, Sarp'a gerçekleri anlatmış ancak onlarla görüşmesini istemediği belirtmişti. Sarp, Enver'in sözünü dinlemedi ve Bahar'ın yattığı hastaneye giderek çocuklarıyla karşılaştı. Bugün yayınlanacak olan bölüme dair merak edilen ise Bahar ile Sarp'ın karşılaşıp karşılaşmayacağı oldu. Heyecanla beklenen Kadın 37. bölüme dair detaylar haberimizde... 

KADIN 37. BÖLÜM İZLE (KADIN YENİ BÖLÜM İZLE)

KADIN 37. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KADIN 36. BÖLÜMDE NELER OLDU?

FOX TV'nin sevilen dizisi Kadın'da geçen hafta Bahar'ın hastalığının ilerlediğine şahit olduk. Aynı zamanda Sarp, Enver'den ailesine dair çok önemli bilgiler elde etti. Şirin ise Enver'e söylediği yalanların ortaya çıkmasının ardından evi terk etti. İşte bölüm özeti...

Sarp, Bahar ve çocukların mezarında karşılaştığı manzara ile şoke olmuştur. Artık Sarp'ın aklında tek bir soru vardır: Bugüne kadar inandığı her şey yalan mıdır? Karşılaştığı bu manzaradan sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Ve Suat'tan hesap sormaya gider. Sarp'ı artık hiçbir güç Bahar ve çocukların yaşamadığına inandıramayacaktır. Emin olabileceği tek kişi vardır o kişi de  Enver'dir. Ağlayarak Enver'in kapısına dayandığında ise kapıda Arif ile karşılaşır. Arif'in ise Sarp'ı görmeye tahammülü bile yoktur. Artık kimseye inanmayan Sarp, Bahar ve çocukların yaşadığına emin olup bu defa onlara kavuşabilecek mi?

KADIN DİZİSİ DORUK KİMDİR? (ALİ SEMİ SEFİL KİMDİR?)

17 ocak 2013 tarihinden dünyaya gelen genç yetenek Ali Semi Sefil henüz 4 yaşında. Bu kadar küçük yaşta olmasına rağmen iyi performans gösteren Ali Semi Sefil instagram'da da sık sık fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor.

KADIN DİZİSİ NİSAN KİMDİR? (KÜBRA SÜZGÜN KİMDİR?)

Kübra Süzgün, Kadın dizisinde Bahar’ın kızı Nisan’ı canlandırmaktadır.

Kübra Süzgün kimdir,  26 Haziran 2009 yılında İstanbul'da dünyaya gelen genç yetenek Kübra Süzgün Next Way Ajans'a bağlı çalışmaktadır. Henüz genç yaşına rağmen bir çok reklam filmi ve dizilerde oynamayı başarak Kübra Süzgün geleceğin oyuncularından olmaya aday gösterilmektedir.