EDHO 113. yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 113. bölüm ile heyecan ATV ekranlarında sürüyor! Yeni sezona da bomba gibi bir giriş yapan EDHO, yoluna aynı hızla devam ediyor. Dev oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile EDHO, yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Hızır Çakırbeyli'nin hastanede ölüm kalım savaşı verdiği bölümde neler olacak? EDHO canlı izle, EDHO 113. bölüm izle, EDHO son bölüm izle, EDHO 113 full izle, EDHO tek parça son bölüm, EDHO 114. bölüm fragmanı haberimizde EDHO takipçileri ile buluşuyor. İşte EDHO 113. bölüm ile ilgili merak edilenler...

EDHO 113. BÖLÜM CANLI İZLE (EDHO SON BÖLÜM FULL İZLE)

EDHO 113. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 113. BÖLÜM ÖZETİ

Alparslan'ın içlerindeki haini bulmak üzere yaptığı planın sonuçları ağır olmuştur. Ateş tarafından sırtından vurulan Hızır Çakırbeyli, hastanede ölüm kalım savaşı verirken, İlyas acısını en yakınlardan çıkartır. Ağabeyinin başına gelenlerden Hızır Ali ve Alparslan'ı sorumlu tutan İlyas, artık ondan gizli bir iş çevrilmesine izin vermeyecektir. Hızır'ın yokluğunda ailenin reisi görevini üstlenir ve herkesten kendisine itaat etmesini ister.

Sözüne uymayanların cezasını kesmesi de, aldığı bu büyük sorumluluğun üstesinden gelmesi de kolay olmayacaktır. Yaşananlardan sonra Çakırbeylilerin uzun süre toparlanamayacağını düşünen İzzet ve Muzi'yi öldürerek hainliğinin ortaya çıkmasını engelleyen Ateş biraz olsun rahatlamıştır. Ailenin başına geçen İlyas'ın intikam hırsıyla hata yapmasını beklerler; fakat o hırsın başlarına nasıl belalar açacağını tahmin bile edemezler.