Ekranların reyting rekortmeni dizilerinden olan Sen Anlat Karadeniz, 31 Ekim akşamı 28. bölümü ile ekranlara geliyor! Sen Anlat Karadeniz canlı izle, Sen Anlat Karadeniz 28. bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz 28. bölüm full izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm tek parça izle, SAK son bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz 29. bölüm fragmanı gibi merak edilenlere haberimizden ulaşabilirsiniz... Sen Anlat Karadeniz bu hafta büyük heyecana sahne olacak! Yiğit'i Vedat'a kaptıran Nefes, sonrasında Tahir ile birlikte neler yapacak? Nefes ve Tahir'in Yiğit için olan çabaları nasıl sonuçlanacak? Sen Anlat Karadeniz 28. bölüme ilişkin merak edilenler...

SEN ANLAT KARADENİZ 28. BÖLÜM İZLE (SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM İZLE)

SEN ANLAT KARADENİZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes oğlu Yiğit’in kaybolduğundan habersiz hastane odasında kabuslar görmektedir. Tahir’e Yiğit’i sorar. Tahir Yiğit’in evde olduğunu söylemesine rağmen içi rahat etmez. Tahir’den oğlunu getirmesini ister. Mustafa, eve döner. Yiğit’i hiçbir yerde bulamamıştır. Bu sırada Tahir arar ve Yiğit’i hastaneye getirmesin,i ister. Mustafa ne söyleyeceğini bilemez. Tahir ısrarla nerde olduğunu sorunca çaresiz olanı biteni anlatır.

YİĞİT FİKRET’İN EVİNDE

Tahir, Mustafa’nın sözleri üzerine yıkılır. Nefes, Tahir’e seslenir. Tahir çaresizce Nefes’e yalan söyler. Nefes inanmaz. Tahir’e oğlununun nerde olduğunu sorar. Hastaneden çıkmaya çalışır. Tahir engel olmaya çalışır fakat Nefes yaşadığı travmanın etkisiyle bayılır. Mustafa, kardeşleri ile birlikte Yiğit’i tekrar aramaya çıkar. Bu sırada Yiğit Fikret’in evinde uyumaktadır.

VEDAT YİĞİT’İN VELAYETİNİ İSTİYOR

Tahir, Yiğit’i getireceğine söz verirken içerde Nefes zor durumdadır. Vedat’ın avukatı Yiğit’in velayetinin Nefes’te olduğunu söyler. Vedat avukata artık burada olduğunu ve velayetini tekrar almasını söyler. Nefes yapılan müdahalelerin ardından normale döner. Tahir yanına gider ve oğlumuzu getireceğim diyerek ona yine söz verir.

Fikret Vedat’ı arar halini hatırını sorar. Vedat, oğlunun velayetini alacağını ve buralardan gideceğini, oğlunu aldığında Nefes’in de onun peşinden geleceğini söyler. Tahir hastaneden çıkar ve abisini arar. Mustafa, Yiğit’i aradıklarını mutlaka bulacaklarını onun sakin olmasını ister.

NAZAR ABLASINDAN YARDIM İSTER

Tahir’de Yiğit’i aramaya çıkar. Nazar yaşadıklarının izlerini vücudunda taşımaktadır. Ablası Mercan’a yaşadıklarının son bulması için Vedat’ın yaptıkları ile ilgili konuşması gerektiğini anlatmaya çalışır. Ablasına bunu yapması için yalvarırır.

Vedat, Meral’den oğlu Yiğit’in kayıp olduğunu öğrenince deliye döner. Mustafa yine eli boş olarak eve döner. Yiğit ortalıklarda yoktur. Bu arada Vedat kapıya dayanır. Oğlunun nerede olduğunu sorar. Vedat ona zarar gelirse hesap soracağını söyler. Mustafa ve kardeşleri Vedat’a saldırmamak için kendilerini zor tutarlar. Bu arada Vedat’ın oğlu ile ilgili söyledikleri üzerine Asiye, “Doğurmak ile ana olunmaz, doğurtmak ile baba olunmaz…” diyerek Vedat’a unutamayacağı bir ders verir.

FİKRET VEDAT’A SIRTINI DÖNER

Fikret eve gelen doktora Yiğit’i muayene ettirir. Yiğit’in birşeyi olmadığını sadece dinlenmesi gerektiğini söyler. Fikret’in evine gelen Vedat oğlunun kayıp olduğunu söyler. Fikret’ten yardım ister ama hayal kırıklığına uğrar. Yiğit uyanınca annesini sorar. Fikret onu nasıl bulduğunu anlatır. Yiğit annesinin Nefes olduğunu söyleyince Fikret babasını sorar ancak Yiğit cevap vermez. Fikret, “Sen oğlunu kaybedeli çok olmuş be Vedat…” der.

YİĞİT ANNESİNİN YANINDA

Tahir Yiğit’i canhıraş ararken Fikret telefonla onu arar. Yiğit’i bulduğunu gelip almasını söyler. Vedat eve döndüğünde Nazar Yiğit’i sorar. Vedat onun intikam almak için bunu yaptığını söyler. Tahir, Fikret’in evine gelir. Yiğit’e seslenir ve onu kucaklar. Yiğit’e annesinin onu merak ettiğini söyler. Yiğit’i annesine götürürken Fikret’e teşekkür eder. Tahir ve Yiğit Nefes’in yanına gelirler. Yiğit annesine seslenir ama Nefes ilaçların etkisi ile derin bir uykudadır onu duymaz. Yiğit annesinin yanına uzanır.

Fikret Vedat’ı arayarak Yiğit’i bulduğunu onu ailesine teslim ettiğini haber verir. Vedat Tahir’in evine gider. Oğlunu ister ama Nefes’in sözleri onu perişan eder. Amacına ulaşamadan geri dönmek zorunda kalır…