Gülperi 9. bölüm izle, Gülperi son bölüm full tek parça izle, Gülperi 10. bölüm fragmanı izle... Show TV'nin iddialı yapımlarından olan Gülperi, cuma akşamları ekranlara geliyor. Sevilen dizi, bu hafta 9. bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve son zamanlarda 'Müslüm' filmiyle gündeme gelen Timuçin Esen'in yer aldığı Gülperi, reytinglerde zirveye oynamaya devam ediyor. Gülperi 9. bölüm canlı izle, Gülperi son bölüm full izle, Gülperi yeni bölüm fragmanı, Gülperi show tv full izle, Gülperi 10. bölüm fragmanı gibi dizinin bu haftaki bölümüne dair merak edilenlerin hepsi haberimizde! Yayınlanan fragmanlarda Kadir ile Şeyma'nın kavga ettiği ve Kadir'in Şeyma'ya anlaşmalı olarak boşanmak istediğini söylediği görülüyor. Şeyma ise Gülperi'ye büyük bir darbe vurmak için sürpriz bir isimle işbirliği içerisine giriyor! Hasan yine büyük bir tehlikenin içinde... Kadir onu kurtarabilecek mi? 

GÜLPERİ 9. BÖLÜM İZLE (GÜLPERİ SON BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE)

GÜLPERİ 9. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Gülperi, son bölümde Şeyma'nın kıskançlığı yüzünden sokakta kalmıştı. Gülperi, Neslihan ve Şeyma'ya kızının hırsız olmadığını söylüyor. Ama Şeyma ısrarla olayı polise taşımak istemediklerini vurguluyor. Şeyma bununla da yetinmiyor. Sahte kimliği ile Gülperi'nin karşısına geçip Kadir ve Şeyma evliliğinden söz ediyor. Gülperi, inatla Kadir sadece benim avukatım dese de Şeyma Taşkınhan'da beraber kaldıklarını ve Kadirin ailesini bırakıp Gülperi ile ilgilendiğini söylüyor. Gülperi bu iddiaları şiddetle reddediyor.

BEDRİYE OKULDA HIRSIZ DAMGASI YİYOR

Neslihan, kızı Damla'yı arayarak Bedriye'nin hırsızlık yaptığını ve arkadaşlarının da onun da uzak durmasını istiyor. Damla, Bedriye'ye hırsız yaftası yapıştırıyor. Bedriye gözyaşları için de iftira dese de herkes ona garip garip bakıyor. Bedriye koşarak kuyumcuya gidiyor. Ağlayarak ‘bana nasıl iftira atarsınız, ben babamın bana aldığı kolyeyi getirdim size' diyor.

HASAN'DAN KADİR'E: ANNEMLE ARAMA GİRME

Hasan eve geliyor. Kapı önüne konulduklarını öğreniyor. Gülperi, Hasan'a yaşananların hesabını soruyor. Hasan, Kadir'in haber verdiğini öğrenerek ortalığı karıştırdığını düşünüyor. Sonra Kadir'i arayarak ‘annemle arama girme' diyor. Ayrıca kendi çocukları ile ilgilenmesini söylüyor. Hasan telefonu kapattıktan sonra annesine olan sevgisinden bahsediyor ve o eve bir erkek girerse kendisinin çıkacağını söylüyor.

Bedriye de eve geliyor ve kovulduklarını öğreniyor. Bedriye yemin ederek babasından aldığı kolyeyi sattığını söylüyor. Gülperi ve Hasan zaten Bedriye'nin böyle bir şey yapmayacağını biliyor. Can da gelince toparlanıyorlar.

KADİR TOPARLANAMIYOR

Kadir'in kafası çok karışık. Gülperi'ye olan ilgisi herkes tarafından fark ediliyor. Sonunda da anlıyor ki babasının ona açtığı yara yüzünden Şeyma'dan ayrılamaz. Çünkü kızı Artemis'in onun yaşadıklarını yaşamasını istemiyor. Tek çaresi Gülperi'den uzak durmakta buluyor.

GÜLPERİ OYUNCULARI

HASAN TAŞKIN (BURAK DAKAK)

Anne ve babasına sevgiyle bağlı olan Hasan, babası Eyüp’ün kaybının ardından kendisini ailenin babası yerine koyar. Artık annesi ikizi Bedriye ve küçük kardeşi Can ona emanettir. Sülalenin büyük erkek torunu olduğu için dedesi Yakup ve babaannesi Fatma tarafından şımartılan Hasan annesine atılan iftira sonrası büyük bir sarsıntı yaşar. Gülperi namuslarını kirletmiş aileye ihanet etmiştir. Bu olaydan sonra içindeki anne sevgisini söküp atmaya karar verir. Gülperi artık onun annesi değildir. Kardeşlerine ve kendisine kol kanat geren dedesine bağlılığı ve hayranlığı gün geçtikçe artar. Bir gün her şeyin ona kalacağından emin olan Hasan dedesi gibi olmaya çalışır. Güçlü bir ailenin büyük torunu olmanın ayrıcalıklarından sonuna kadar faydalanır. Dedesinin krallığının şımarık şehzadesi olarak keyfine bakarken Gülperi’nin onları almak için gelişi Hasan’ı çok öfkelendirir. Gülperi’yi anne olarak kabul etmesi imkansızdır ondan nefret eder. Tıpkı Bedriye gibi yeniden Yakup Taşkın’ın kanatları altına girmek ve Gülperi’yi hayatlarından çıkarmak için yapmayacağı şey yoktur.

BEDRİYE TAŞKIN (ALEYNA ÖZGEÇEN)

İkiz kardeşi Hasan ve küçük kardeşi Can’la birlikte mutlu bir şekilde annesi Gülperi ve babası Eyüp tarafından büyütülen Bedriye’nin hayatı babasının kaybıyla tepetaklak olur. Başlarına gelen felaketlerden önce babasını sorumlu tutar ve ona içten içe büyük bir öfke besler. Bedriye’ye göre babası yanlış kararlar almış ve onları yalnız bırakmıştır. Bir kaç yıl sonra Gülperi’nin de hapse girmesiyle bir kez daha terk edildiğini düşünür. Bedriye bu noktadan sonra ailesini seçer. Onun için hayatta güvenilecek tek kişi güçlü toprak zengini dedesi Yakup Taşkın’dır. Para ve gücün huzur ve mutluluk getireceğine inancı tamdır. Güçlü olmadığı için sürekli ezilen annesine de öfkesi büyüktür. Gülperi’nin hayatlarında olmasını istemez. Gözü yükseklerdedir. Toprak zengini biriyle evlenip büyük bir konakta hanım olmak tek hayalidir. Gülperi’yi anne olarak görmez, onun fakir hayatında var olmayı kabul etmez. Annesinin bütün çabalarına karşın dedesi Yakup Taşkın’ın kanatları altında yaşamayı ister ve bu uğurda yapmayacağı şey yoktur.

Oyuncu profili

Aleyna Özgeçe, 2003 doğumludur. İlk dizi deneyimini Yüzyıllık Mühür ile yapmıştır. Müslüm filminde ise Cedye karakterine hayat vermiştir. Gülperi dizisinde Bedriye rolünü canlandırmaktadır.

CAN TAŞKIN (EMİN ÖZYAKIŞIR)

İlkokul çağında olan Can hala anne ve baba sevgisine muhtaçtır. Babasını kaybetmiştir ama annesinin bir gün onlarla birlikte olma ümidiyle yaşamaktadır. Çok zekidir. Zekası yaşıtlarından hatta abi ve ablasından daha olgun olmasına neden olmuştur. Dedesi, babaannesi ve halasının bütün çabalarına rağmen içindeki anne sevgisi sönmemiştir. Fakat büyüklerinden de korktuğu için bunu göstermeye çekinir. Taşkın ailesinin kurallarına uyar. Onların istediği gibi davranmaya çalışır. Gülperi’ye olan sevgisini gizlemek zorundadır. Annesi ve onları yetiştiren sülalesi arasında sıkışıp kalmıştır. Gülperi’nin Can’ın ürkekçe ördüğü duvarları da yıkması kalbine yeniden dokunması annesi sıcaklığıyla yeniden güven inşaa etmesi gerekmektedir.

Oyuncu profili 

Emir Özyakışır hem mankenlik, hem de oyunculuk yapmaktadır. Bunun dışında birçok reklam filminde de yer almıştır. Masum Değiliz ve Bu Şehir Arkandan Gelecek dizilerinde yer almıştır. Gülperi dizisinde Can karakterine hayat vermektedir.