Erkenci Kuş 18. bölüm izle, Erkenci Kuş son bölüm full izle... Erkenci Kuş, heyecana kaldığı yerden devam ediyor. Star Tv ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan dizi, yüksek reyting oranlarının ardından sezon dizileriyle birlikte yoluna devam ediyor. Erkenci Kuş 18. bölüm izle, Erkenci Kuş son bölüm izle, Erkenci Kuş canlı izle gibi konuları araştıranlar detaylara haberimizden ulaşabilirler. Sanem, son bölümde Can ile arasını daha da açacak hamleler yapmaya devam etmişti. Bugün yayınlanacak olan bölümün fragmanında ise şirkete dönen Sanem ile Can'ın arasındaki ilişkinin tekrar olumlu bir havaya büründüğüne dair sinyaller verildi. Erkenci Kuş takipçileri yeni bölümü iple çekiyorlar! İşte diziye dair detaylar...

ERKENCİ KUŞ 18. BÖLÜM İZLE (ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM FULL İZLE)

ERKENCİ KUŞ 18. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ERKENCİ KUŞ 18. BÖLÜM NELER OLACAK?

Sanem yaşadığı hayal kırıklığıyla iş yerinden istifa eder ve tekrar bakkal Sanem olur. Bu arada Leyla’dan ortaklık belgelerini alan ve Cey Cey den doğum günü olayının aslını öğrenen Can hata yaptığını anlar ve soluğu Sanem de alır. Sanem’i tekrar işe dönmesi için ikna etmeye çalışır. Can’ın çabaları Sanem’i ikna etmeye yeterli olabilecek midir?

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Can ajansı kurtarmak için Fabri ile ortaklık yapıyor. Fabri ortaklığın sebebinin Sanem olduğunu söylüyor. Sanem'in kokusunu isteyen Fabri Sanem'den parfüm yapmasını istiyor. Can o anda kıskançlığını içine atıyor ama geçmişte Sanem'le ilgili Fabr'nin sözlerini hatırlıyor. Can, Sanem'e onun adına yaptığı bu davranıştan dolayı kızıyor. Sanem ajansa yardımcı olmak istiyor ama Can kıskançlık yüzünden ona kızıyor.

Can sözleşmeyi bozmak istiyor, ajansta herkes işsiz kalma telaşına giriyor. Deren araya giriyor ve Sanem'e kırıcı sözler söylüyor. Sözleşmeyi iptal etmesin diye Can'la konuşuyor ve onu ikna ediyor.

Sanem ortaklık belgelerini ele geçiriyor. Emre'nin Can'a annemle ilgili dediği ama aslında ortaklıkla ilgili olan belgeler. Emre belgelerin yok olduğu fark ediyor ve Aylin'i arıyor. Aylin evraklardan haberi olmadığını söylüyor. Sonunda Sanem evrakların onda olduğunu söylüyor.

Aylin hemen bir plan yapar ve evraklı Sanem'den alacaklarını söyler. Emre planın ilk aşaması için Leyla'yı arıyor ve yüz yüze konuşmak istediğini söylüyor. Ayrıca bu görüşmenin aralarında kalmasını istiyor. Aylin'in planına göre Sanem'den evrakları Leyla alacak. Leyla ile Emre buluşmasını Osman da görür. Ve Sanem Emre'ye, Can'a gerçekleri anlatması için süre verir.

Leyla ortaklık evraklarını alır. Aylin planın ikinci kısmını devreye sokar ve Deren'i arayarak Can'ın evine gönderir. Sanem'in verdiği zaman dolunca Emre'yi arar ama Emre Can ile konuşmayacağını söyler. Sanem, Can ile konuşmak için evine gider çantasından bir dosya çıkarır. Dosyanın boş olduğu ortaya çıkar. Can, Sanem'e inanmaz. Üzerine şarap dökülen Deren, Can'ın tişörtü ile çıkagelir. Sanem çok ağır bir darbe alır.

Can, Sanem ile anılarını düşünemeden edemez. Her anında Sanem'e ait bir anı vardır. Sanem de Can'ı kaybetmek istemez. Onun da aklında hep Can vardır. Mutlu ve beraber oldukları günleri düşünür

Aylin bir kötülük planı daha yapar. Sanem'in doğum günü olduğunu öğrenen Aylin harekete geçer . Doğum gününde Sanem'i kötü bir sürpriz beklemektedir.