Yasak Elma 21. bölüm izle, Yasak Elma son bölüm full izle... Ekranların en çok konuşulan dizilerinden olan Yasak Elma, 5 Kasım Pazartesi akşamı 21. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Sevda Erginci ve Onur Tuna'nın yer aldığı dizide bu hafta neler olacak merakla bekleniyor. Yasak Elma yeni bölüm fragmanları yayınlandı! Yasak Elma 21. bölüm 1. fragmanında Kemal ile ilgili gerçekleri öğrenen Halit ile Yıldız arasındaki gerginlik görülüyor. Fragmanın sonunda ise Yıldız hastaneye kaldırılıyor. Yayınlanan 2. fragmanda ise Alihan ve Zeynep arasındaki romantik dakikalar ekrana yansıtılıyor. İkilinin arasındaki buzlar bu bölümde eriyecek gibi görünüyor. Yasak Elma 21. bölüm izle, Yasak Elma son bölüm izle, Yasak Elma canlı izle, Yasak Elma 5 kasım izle, Yasak Elma 22. bölüm fragmanı, Yasak Elma yeni bölüm izle, Yasak Elma son bölüm full izle detayları haberimizde...

YASAK ELMA 21. BÖLÜM İZLE (YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE)

YASAK ELMA 21. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YASAK ELMA 20. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıldız, Halit'in para teklifi ile dağılıyor ve Kemal'e koşuyor. O sırada Kemal kıyafetlerini toparlıyor. Her gün Yıldız'ı görmenin o kadar da iyi bir fikir olmadığını söylüyor. Yıldız ise kalması için ısrar ediyor.

Hira, Alihan'a sorular sormaya başlıyor. Alihan'ın Zeynep'i görünce yaşadığı şaşkınlığı sorguluyor. Ayrıca Zeynep'in nasıl üzüldüğünün de farkında.

Halit ile Yıldız'ın arası açılıyor. Yıldız çok kırgın ve aklında da Kemal var. Kemal Zeynep'in yanına gidiyor. Zeynep tavırlı bir şekilde konuşuyor. Zeynep, Yıldız'ın Halit ile evlenmek için nelere katlandığını söylüyor. Kemal, Zeynep'in bu evliliğe onay verip vermediğini sorguluyor. Zeynep bu evliliği başta doğru bulmadığını kabul ediyor. Ayrıca Kemal'i uyarıyor ama Kemal Yıldız'ı çok sevdiğini söylüyor.

Halit, Ender ile konuşuyor. Yıldız'ın masumiyetinden söz ediyor. Ayrıca aralarında bir şey olmayacağını ve Yıldız'dan ayrılmayacağını da söylüyor. Ender'in işlerini bitirip gitmesini istiyor. Ender'in ilk hamlesi ise daha önce yaptığı gibi Halit'i kıskandırmaya çalışmak olacak.