Aşk ve Mavi 77. bölüm izle, Aşk ve Mavi son bölüm full tek parça canlı izle... Yaman'ın gelişi ile birlikte büyük hareketlilik yaşayan Göreçkiler, bu duruma alışmaya çalışıyor. Ali'nin ölümü ile sarsılan ailede en büyük darbeyi Mavi alıyor. Yaman ile anlaşamayan Mavi, bu bölümde yelkenleri suya indirecekmiş gibi görünüyor! Aşk ve Mavi 77. bölüm fragmanını izleyen diziseverler, yeni bölümü iple çekiyor. Elmas'ın çevirdiği oyunlardan sonra Cemal neler yapacak? Tetiğe basacak mı? Aşk ve Mavi bu hafta yine büyük heycana sahne olacakmış gibi görünüyor!  Aşk ve Mavi 77. bölüm izle, Aşk ve Mavi 77. bölüm full tek parça izle, Aşk ve Mavi izle ATV, Aşk ve Mavi 78. yeni bölüm fragmanı ile ilgili araştırılan bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz...

AŞK VE MAVİ 77. BÖLÜM İZLE (AŞK VE MAVİ 77. SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE)

AŞK VE MAVİ 77. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

AŞK VE MAVİ 77. BÖLÜM NELER OLACAK?

Cemal ve İsmet, annelerini öldüren Elmas'a öfke doludurlar. Onu adalete teslim etmek istemezler. Eve dönen Elmas'ı yakalayıp ormanlık bir alana götürürler. Cemal, Elmas'ın cezasını kendi elleriyle vermek istemektedir. Mavi, yanında çalışan kızlardan birinin eşinden şiddet gördüğünü öğrenince kızı bu beladan kurtarmak ister ancak kızın kocası Mavi'nin başına bela olur. Yaman, Mavi'ye yardım etmeye karar verir. Yüksel, bu duruma çok bozulur. Cemal'i takip eden Galip önemli bir bilginin sahibidir. Ona yolladığı bir zarf Cemal'in dünyasını başına yıkar. Cemal için kabus dolu günler başlar.

AŞK VE MAVİ 78. BÖLÜM FİNAL FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

AŞK VE MAVİ 'MAVİ' KİMDİR?

Burcu Kıratlı, 1989 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü'nde tamamlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan Burcu Kıratlı, 2010 yılında Elde Var Hayat dizisi ile ilk oyunculuk deneyiminiyaşamış, daha sonra ise Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almıştır. Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinde ise başrol olarak yer almakta ve Mavi karakterini canlandırmaktadır. Sinema dünyasına da adım atan güzel oyuncu; Bizim Hikaye, Peri Masalı, Su ve Ateş filmlerinde rol almıştır.