AK Parti'de Meclis pozisyonları şekilleniyor. AK Partili Naci Bostancı 27. dönemde AK Parti Grup Başkanı olacak. Grup Başkanvekili ise Mehmet Emin Akbaşoğlu, Bülent Turan, Mehmet Muş, Özlem Zengin, Cahit Özkan olacak. Mustafa Şentop ise Meclis Başkanvekili görevini üstlenecek.

YENİ YÖNETİM ŞEKİLLENİYOR

Parti Meclis'teki yeni yönetim şekillenmeye başladı. Geçtiğimiz dönemde AK Parti Grup Başkanvekili olan Mustafa Şentop, yeni dönemde Meclis Başkanvekili olarak görevlendirildi.

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? gibi sorular Naci Bostancı'nın AK Parti Grup Başkanı olduğunun belli olmasıyla birlikte en çok merak edilen konulardan birisi haline geldi. Naci Bostancı kimdir? Naci Bostancı nerelidir ve Naci Bostancı kaç yaşındadır?

Naci Bostancı, yeni dönemde AK Parti Grup Başkanı olacak

İŞTE YENİ GRUP BAŞKANVEKİLLERİ

AK Parti'de Grup Başkanvekili görevini ise, Mehmet Emin Akbaşoğlu, Özlem Zengin, Cahit Özkan, Mehmet Muş ve Bülent Turan üstlenecek. Turan 26. Dönemde de grup başkanvekili görevini yürütmüştü.