Fenerbahçe'nin orta sahadaki değişmez oyuncusu Mehmet Topal, yeni teknik direktör Vitor Pereira'nın da gözdesi oldu.


Gittiği her takımda hem başarılı grafik çizen hem de kişiliği ile iz bırakan Topal'ın sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor. ingiliz kulüplerinin uzun süre ilgilendiği Topal, Fenerbahçe'den ayrılmayı düşünmüyor, yönetim de bırakmak istemiyor.
 
HER DÖNEMİN VAZGEÇİLMEZ ADAMI


Sezon başı hazırlık döneminde ortaya koyduğu duruş ile Pereira'nın vazgeçilmezleri arasına gireceğinin sinyalini veren Topal ile 4 yıllık sözleşme imzalanması planlanıyor. Portekizli teknik direktör Pereira, tıpkı Aykut Kocaman, Ersun Yanal ve ismail Kartal gibi Mehmet Topal'a çok güveniyor ve onun ismini esame listesine ilk olarak yazacak gibi görünüyor.


TAKDİR EDİLİYOR


29 yaşındaki Mehmet Topal, Fenerbahçe'ye transfer olduktan sonra eski bir Galatasaraylı olmasına rağmen hem taraftara kendisini kabul ettirdi hem de kamuoyunda takdir edilen işlere imza attı. eşi Selma Topal ile birlikte birçok sosyal sorumluluk projesinin içinde bulunan Mehmet ile adeta ömürlük sözleşme yapılacak ve futbolu Fenerbahçe'de noktalayacak. Tarafların sezon başladıktan kısa bir süre sonra masa oturarak nikah tazelemesi bekleniyor.


(AMKSpor)