Soyunma odasında bu şekilde söylenen Wesley Sneijder'in öfkesi kupanın kazanılmasıyla noktalandı
İşte Süper Kupa'da oyundan çıkan Sneijder'in tepkisinin sebebi


Ankara'daki Osmanlı Stadı'nda oynanan Süper Kupa maçında dakikalar 77'yi gösterdiğinde tabela kalkmış ve Sneijder yerini Umut Bulut'a bırakmıştı. Bu duruma bozulan Sneijder suratı asık şekilde kenara gelmiş, hocası teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun uzattığı eli zoraki sıkmıştı. Kulübede otururken tekmeliklerini de sahaya doğru fırlatan Hollandalı yıldız daha sonra soyunma odasının yolunu tutmuştu. İşte SABAH farkıyla Sneijder'in kulübeye tepki göstermesinin nedeni... 


ARKADAŞLARI SAKİNLEŞTİRDİ 
Hollandalı futbolcuya göre o dakikada oyundan çıkması gereken asıl isim Podolski idi. Soyunma odasında, "Neden Poldi değil ben çıktım?" diyerek söylenen Sneijder'i kupa seremonisi için sahaya döndüğünde takım arkadaşları sakinleştirdi. Tecrübeli futbolcu da sarı-kırmızılı taraftarlara üçlü çektirdi. Daha sonra da kırgınlığın uzamaması için hocasının yanına gidip sarıldı. 


ROBİN'İN GELMESİ GÜZEL
Robin Van Persie'nin F.Bahçe'ye transferini Hollanda basınına yorumlayan Sneijder, "G.Saray-F.Bahçe rekabeti bizim rekabetimizden daha yukarıda olacak. Süper Lig'de Hollandalı oyuncuları görmek çok güzel" dedi.
Kaynak: Sabah