2016 Avrupa şampiyonası C grubunda 19 puanla 3. sırada yer alan Ukrayna 24 puanla grubun zirvesindeki İspanyayı  evinde konuk ediyor. 2016 Avrupa Şampiyonası C grubunda bu akşam dev bir mücadele oynanacak. Ukrayna evinde grubun lideri İspanyaya karşı mücadele edecek. Karşılaşma bu akşam Bloomberg HT ekranlarından şifreli olarak naklen yayınlayacak.
 
Dev karşılaşma öncesinde iki takımın istatistikleri dikkat çeken bir başka konu olarak öne çıkıyor. Ukrayna evinde 3 maçtır kazanıyor, toplamda 4 maçtır kaybetmiyor.Ukrayna'nın bu grafiğine karşılık İspanya da deplasmanda 3 maçtır kazanıyor, toplamda 7 maçtır kazanıyor. İki takım arasında oynanan son dört karşılaşma da İspanya milli takımının üstünlüğü göze çarpıyor. İki takım arasında oynanan son dört karşılaşma da ispanya üç galibiyet bir beraberlikle maçın favorisi gibi gözükse de Ukrayna'nın son dönemlerde ki grafiği maçın çojk çekişmeli ve heyecan dozu yüksek bir maç olacağına işaret ediyor.
 
Ukrayna-İspanya maçı 12 Ekim Pazartesi(bugün) TSİ 21.45'te başlayacak. Mücadele Bloomberg HT ekranlarından naklen yayınlanacak.
 
Bloomberg HT ekranlarından 21:45 te  şifreli olarak naklen yayınlayacak. Bu mücadeleyi şifresiz izlemek için yapmanız gereken tek şey uydu alıcınıza bu şifreyi girmek;
 
BISS şifre:100000000000 (1 rakamı ve 11 adet 0 sıfır rakamından oluşmaktadır) Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız da karşılaşmaları BISS şifresi girerek uydudan izleyebilirler.