Milli takımlardan dönen Stcoh, Dzsudzsak, Mert Günok, Emre Taşdemir çalışmada yer alırken, İzlanda maçında burnuna darbe alan kaptan Serdar Aziz ise yenilenme antrenmanı yaptı. Hollanda'dan ülkesine geçen Çek Tomas Necid ise akşam saatlerinde İstanbul'a oradan da Bursa'ya gelecek ve yarın yapılacak çalışmada yer alacak.
 
SAĞLAM MİLLİLERİ ALKIŞLATTI
 
Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, çalışma öncesinde futbolcularıyla saha içerisinde toplantı yaptı. Sağlam, milli takımlardan dönen oyuncularını tek tek yanına çağırtarak takım arkadaşlarına alkışlattı.
 
TAKTİK ÇALIŞTILAR
 
Bursaspor çalışmalarını daha sonra ısınma ve 5'e 2 yapılan top kapma ile sürdürdü. Yeşil-beyazlı ekip çalışmanın geri kalan bölümünü Antalyaspor maçına yönelik taktik ağırlıklı gerçekleştirdi. Bursaspor, hazırlıklarını yarın basına kapalı olarak yapacağı antrenmanla sürdürecek.
 
DANY 3 HAFTA YOK
 
Dün akşam yapılan antrenmanın son bölümünde sakatlanan Dany, 3 hafta takımdan uzak kalacak. Bugün Acıbadem Hastanesi'nde MR'ı çekilen Dany'nin sol arka adalesinde yırtık tespit edildi. Doktorlar Dany'nin 3 hafta takımdan uzak kalacağını açıkladı.
 
JAPONYA'DAN GAZETECİ GELDİ
 
Japonya'nın Sport Graphic Number isimli gazetesi yeşil-beyazlı ekipte forma giyen Japon futbolcu Hosoğai'yi izlemek için Özlüce Tesisleri'ne geldi. Antrenmanı izleyen Japon gazeteci daha sonra Hosağai ile röportaj gerçekleştirdi.