Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre,  Spor Toto  Basketbol Ligi, Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde  haftanın maç programı şöyle: 
 
 
    - Spor Toto Basketbol Ligi  
 
    Yarın:   
 
    16.00 Torku Konyaspor-Muratbey Uşak Sportif (Selçuklu Belediyesi)   
 
    17.00 Beşiktaş Sompo Japan-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (BJK  Akatlar) 
 
    17.00 Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor-Türk Telekom (Giresun 19  Eylül) 
 
    17.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-Anadolu Efes (Gazanfer Bilge) 
 
    18.00 Banvit-Royal Halı Gaziantep (Banvit Kara Ali Acar) 
 
    19.00  Pınar Karşıyaka-Trabzonspor Medical Park (Karşıyaka) 
 
   
2 Kasım Pazartesi: 
 
    18.00 Darüşşafaka Doğuş-Rönasans TED Ankara Kolejliler (Darüşşafaka  Ayhan Şahenk) 
 
    20.00 Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe (Abdi İpekçi) 
 
 
    - Kadınlar Basketbol Süper Ligi 
 
    Yarın: 
 
    16.00 Abdullah Gül Üniversitesi-Canik Belediyespor (Kadir Has Kongre  Merkezi) 
 
    16.00 Adana ASKİ-Galatasaray (Menderes) 
 
    2 Kasım Pazartesi: 
 
    14.00 Yakın Doğu Üniversitesi-Beşiktaş (Ankara) 
 
    16.00 İstanbul Üniversitesi-Orduspor (Prof. Dr. Turgay Atasü) 
 
    17.00 Edirne Belediyesi Edirnespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor  (Mimar Sinan) 
 
    17.30 Fenerbahçe-BOTAŞ (Ülker Sports Arena Metro Enerji) 
 
    3 Kasım Salı: 
 
    17.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Basketbolu Geliştirenler Derneği  (Antakya) 
 
 
 
Türkiye Basketbol 1. Ligi 
 
    Bugün: 
 
    14.00 Gelişim Koleji-Best Balıkesir (Gelişim Koleji) 
 
    14.30 Finalspor-Sakaryaspor Büyükşehir Belediyespor (Bursa Final  Okulları) 
 
    18.00 Mondi Melikşah Üniversitesi-Socarspor (Melikşah Üniversitesi  Recep Mamur) 
 
  
    Yarın: 
 
    13.30 Adanaspor-Orkide Gediz Üniversitesi (Menderes) 
 
    15.00 Akhisar Belediyespor-Afyonkarahisar Belediyespor (Akhisar  Belediye) 
 
    15.00 İstanbul DSİ-Eskişehir Basket (İstanbul DSİ) 
 
    15.00 Pertevniyal-Acıbadem Üniversitesi (Ahmet Cömert) 
 
    15.30 Bandırma Kırmızı-TOFAŞ (Banvit Kara Ali Acar) 
 
    17.00 Sinpaş Denizli Basket-Mamak Belediyesi Ankara DSİ (Pamukkale  Üniversitesi)