İşte Denizli'nin Antalyaspor maçının ardından yaptığı açıklamalar...

Galatasaray bu sene Avrupa'da her maçta gol yedi. Ligde de her maç gol yiyecek gibi gözüküyor. Galatasaray bu görüntüyü veriyorsa, sadece defans-orta saha değil, takımın bütünü sorumludur. Bu puan farkı, şu anda önemli bir puan farkı değil bu haftalarda. Böyle devam ederse, problem var.

Galatasaray'ın kalesine gelen 6-7 pozisyonun 4'ü gol oldu.Ya Rize daha tehlikeli gelseydi? Galatasaray'ın paslaşmalarının yarısı yana ve geriye pas. Bu istatistikler yanıltmamalı.

Benfica maçında Bilal'i düşünüyor Hamza Hoca, Rize'de düşünmüyor.

Umut ve Burak'ın birlikte oynadığı ve G.Saray'ın rahat kazandığı bir maç hatırlamıyorum.

Galatasaray Avrupa Ligi'nde devam ederse, kendisi için daha hayırlı bir yol olur. Gerçekçi olmak lazım.

Çok formda olan bir Selçuk çıktı, Selçuk'un en kötü zamanındaki hali gibi olan Rodriguez girdi. Rodriguez'in en iyi hali, en kötü Selçuk'tan iyi değil.

Sneijder, Galatasaray'ın uzak ara en iyi ismi. Kalitesi zaten belli. Rize'nin 2. golünde Chedjou ofsaytı bozan isim. Onu geçtim, o topu rahat çıkartması lazım.

Burak kararsız. Kontrol mü edeyim? Şut mu atayım diye düşünüyor. Pozisyon da kaçıp gidiyor.

3 büyükler değerlendirmesinden Galatasaray yorumu: Burak alternatifi olmayan bir futbolcu. Galatasaray bir şeyler yapmak istiyor, ilerlemek istiyorsa elindeki en büyük kozlardan biri Burak’tır. Burak olmadığında G.Saray sahaya eksik çıkmıyor, 11 kişiyle oynuyor, maç da kazanıyor ama şartlar ne olursa olsun yokluğu mutlak hissediliyor. Uzun vadeli düşündüğümüzde Burak, önemli silah.