Fenerbahçe'nin tecrübeli oyuncusu Gökhan Gönül, Trabzonspor Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu'nun, 'Hacettepe'den Fenerbahçe'ye gelince böyle oluyor' şeklindeki sözlerine yanıt verdi. Gönül, "Ben amatörde de oynasam değişmem" dedi.

Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında sahasında Trabzonspor ile karşılaşan Fenerbahçe, sahadan 2-0'lık galibiyetle ayrıldı. Karşılaşmanın 82. dakikasında Markovic ve Salih Dursun arasındaki bir mücadele sonrası ortalık karıştı. Salih’in Markovic'in üzerine doğru hareketlenmesinin ardından Trabzonspor Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu da Markovic’e tepki gösterdi. Bunun üzerine Gökhan Gönül ve Sadi Tekelioğlu arasında bir diyalog yaşandı. Bordo-mavili kulübün teknik direktörü Sadi Tekelioğlu, müsabaka sonrası düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, "İnsan üzülüyor. Gökhan Hacettepe'de oynarken Trabzonspor'a gelmesi için ön ayak olmuş isimlerden birisiyim. Ona müdahale ettim, Salih'i kurtarmak için. Sen nereden yetiştin gibi bir diyalog gelişti. Futbol böyle tabi. Hacettepe'den Fenerbahçe'ye gelince böyle oluyor" diye konuştu.

Tecrübeli oyuncu Gökhan Gönül ise karşılaşma sonrası basın mensupları ile yaptığı sohbet sırasında, "Ben bir şey yapmadım. Televizyonda ne olup bittiğini görüyorsunuzdur. 'Hocam sen yapma bari, ne yapıyorsun' dedim. Ben amatörde de oynasam değişmem" dedi.