Vodafone Arena'nın koltuklarını yapan firmanın kadın personeli, statta çektirdiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı ve inşaatın bitmeyeceğini 'alaycı' bir üslupla ifade etti. Beşiktaş taraftarlarından gelen yoğun tepkiler üzerine personelin görevine son verilirken, ilgili firma da özür diledi.

STADIN BİTMEMESİNE SEVİNDİ
Vodafone Arena'nın koltuklarını yapan firmada çalıştığı belirtilen Miray Ç. adlı kadın personel, statta bir selfie çekti ve paylaştı. Bir arkadaşından gelen soru üzerine inşaat hakkında bilgi veren Miray Ç., stadın belirlenen tarihte bitmeyeceğini yazdı ve buna sevindiğini ifade etti.

Beşiktaş taraftarını kızdıran paylaşım:

TARAFTARLARDAN TEPKİ MESAJI YAĞDI
Bu yazışma sosyal medyada büyük yankı yaşattı. Beşiktaş taraftarları kulübün iletişim sorumlusu Rıdvan Akar'ın Twitter hesabına tweet yağdırdı.

"KOVULDU, ARTIK STADA GİREMEYECEK"
Beşiktaş yöneticilerinin söz konusu firmaya şikayette bulunmasının ardından Miray Ç.'nin işine son verildi. Rıdvan Akar bir tweet atarak, "Sevgili Beşiktaşlılar, Miray Ç. kovulmuştur. Artık stadımıza giremeyecektir" dedi.

FİRMADAN ÖZÜR AÇIKLAMASI
Akar'dan sonra bir açıklama da ilgili firmadan geldi. "Özür dileriz" başlığıyla yapılan duyuruda Miray Ç.'nin stajyer olduğu belirtilip şu ifadeler kullanıldı: "Şirketimizle kurumsal bağı bulunmayan stajyerimizin sosyal medya hesabında yapmış olduğu çirkin paylaşımdan dolayı son derece üzgünüz. Şirketimiz ile olan stajyerlik sözleşmesi akşam 22.00 itibariyle fesih edilmiştir. Türkiye'nin en büyük ve güzide kulübü Beşiktaş JK'dan ve saygıdeğer taraftarından özür dileriz. Saygılarımızla."