Sezon başında Galatasaray'dan İtalyan ekibi Inter'e transfer olan Felipe Melo, ardı ardına terör saldırıları gerçekleştirilen Türkiye için dua ettiğini söyleyerek, Podolski'nin bu nedenle bu ülkeden gitmek istediği söylentilerine ilişkin alkışlanacak bir mesaj verdi.

"3 YILLIK KONTRATIM VAR, NEREYE GİDEYİM"

Felipe Melo, Olimpiyat Stadı'nda konuk oldukları ve 1-1 berabere kaldıkları Roma karşılaşması sonrası gazetecilere açıklama yaptı.

Melo, geçirdiği istikrarsız bir sezonun ardından Inter'le yollarının ayrılacağı iddialarına ilişkin hafif kızgın bir ifadeyle, 'İtalya'da iyiyim, Tanrı'ya şükür ailem de burada iyi. Inter'le 3 yıllık kontratım var, nereye gidebilirim ki!" diye konuştu.

"İNSANLARA BU ŞEKİLDE BİR MESAJ VERMEMELİ"

Felipe Melo, Türkiye'de üst üste yaşanan saldırılar dolayısıyla eski takım arkadaşı Lukas Podolski'nin Galatasaray'dan ayrılıp, bu ülkeden gitmek istediği söylentilerine ilişkin ise şunları söyledi:

"O, Türkiye'den gitmemeli, insanlara bu şekilde bir mesaj vermemeli. Ben Türkiye'yi, İstanbul'u çok seviyorum. Türkiye'de saldırı olduğu gibi Paris'te de oldu, başka yerlerde de oldu. Türkiye için, dünya için dua etmemiz lazım. 'Türkiye'den gidince kendimi kurtarırım' diye düşünmemeli."

"TÜRKİYE'DE GEÇİRDİĞİM 4 YILDAN MEMNUNUM"

Türkiye'de geçirdiği 4 yılın kendisini çok memnun ettiğini dile getiren Felipe Melo, 'Orası hala benim kalbimde. Sadece bu ülke için dua etmemiz lazımö dedi.

"UMARIM GALATASARAY DERBİYİ KAZANIR"

Galatasaray'ın durumunu da değerlendiren Melo, "Çok iyi gitmiyor, ama umarım yarın derbiyi kazanır" diye sözlerini sürdürdü.