Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Galatasaray'daki mukavelesi sezon sonunda bitecek olan Emre Çolak'ı transfer etmek istediklerini ve bu konuda oyuncuyla görüşeceklerini söyledi.

GALATASARAY İLE ANTALYASPOR ARASINDA İLGİNÇ DİYALOG

Galatasaray ile Antalyaspor, son dönemde eşine az rastlanan bir transfer diyaloğu içerisine girdi. Birbirlerine olan saygı nedeniyle iki kulüp, sezon sonunda mukavelesi sona erecek oyuncularla ilgili olarak karşılıklı izin istedi. Cim-Bom, Antalyaspor'un genç yeteneği Emrah Başsan'ı transfer için harekete geçti. Sezon sonu itibariyle serbest kalacak olan Emrah Başsan için Galatasaray'ın bonservis ücreti ödemeyeceği de ortaya çıktı.

ÖZBEK İZİN İSTEDİ

Piyasa değeri 4.5 milyon Euro olarak gösterilen Emrah transferini bedavaya getirecek olan Cim-Bom, buna rağmen kırmızı-beyazlıların kapısını çaldı. Başkan Dursun Özbek'in, Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer ile görüşerek, niyetlerini aktardığı ve izin istediği belirlendi.

8 YIL SONRA VEDA EDECEK

Benzer bir düşünce de Antalyaspor tarafında Emre Çolak için olduğu belirtildi. Yine Galatasaray'da sezon sonu serbest kalacak olan Emre Çolak'ı transfer etmek isteyen Gencer'in konuyla ilgili düşüncelerini Özbek'e aktardığı öğrenildi.

Gencer konuyla ilgili isim vermeden kaçınırken, "Galatasaray'da sezon sonunda serbest kalacak futbolcularla ilgili görüştük. Galatasaray'ın da Antalyaspor'dan bir futbolcuyu almayı düşündüğünü duydum" diye konuştu. Eğer tranfser gerçekleşirse Emre Çolak alt yapısından yetiştiği ve 1 Temmuz 2008'den beri formasını giydiği Galatasaray'a 8 yıl aradan sonra veda edecek. (Milliyet)