Gün geçmiyor ki Türk futbolunda yeni bir ilginçlik yaşanmasın... Akıllara durgunluk veren olay Gaziantep’te yaşandı. Gaziantepspor’dan 410 bin TL alacağı olan ve buna karşılık bonservisini almak üzere anlaşan Erdem Şen TFF’nin internet sitesinden sözleşmesinin feshedilmediğini öğrenince kulüp binasına gitti. Erdem sözleşmesini alıp binadan ayrıldı.

EVRAKLAR KARGO iLE GiTMiŞ

KULÜP görevlilerinin olayı farketmesinin ardınan polise haber verildi.  Uçağa binerek kentten ayrılmak üzere olan Erdem Şen, uçaktan indirilerek savcılığa götürüldü... Ancak Gaziantepspor’un aldığını iddia ettiği evraklar Erdem’in üzerinden çıkmadı. Evrakları kargo ile gönderdiği öğrenilen Erdem gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldı. Belçika’ya giden Erdem ile ilgili Güneydoğu temsilcisi, hırsızlık yapıldığını iddia etti ve o anların görüntüsünü yayınladı.

‘ANAHTARI ONLAR VERDİ’

OLAYIN ardından ulaştığımız Erdem Şen konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Onlar için şimdiden üzülüyorum... Çok şeyler anlatacağım. Gaziantepli yöneticiler beni kandıracaklarını düşündüler. Orada anahtarı kendilerinin verdiği karakol ifadesinde var zaten. Madem ki arkamdan koşmuşlar. O zaman dış tarafın kamerasından göstersinler. Ben orada 490 bin TL bıraktım. TFF’den tek taraflı fesih hakkını kullanabilirdim.Bu hakkımın 19. gününde beni çağırdılar. Haftalarca kadro dışı kaldım. Hep ayrımcılık yapıldı bana. Paramı da vermediler.

 

Kaynak: Hürriyet