Bursaspor Başkanı Ali Ay ve Futbol Şube Sorumlusu Yüksel Çolak ile birlikte yeni sezon planlamasını yapan Yeşil-Beyazlı takımın teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, 10 günlük tatile çıktı. Hamza Hamzaoğlu'nun ailesiyle birlikte tatilini yurt dışında geçireceği, 2 veya 3 Haziran'da da Türkiye'ye döneceği bildirildi.

HEDEFİ BİLAL KISA

Hamza Hamzaoğlu'nun tatil yaptığı sürede, yönetimle yaptığı görüşmelerde belirlenen isimlerle de yöneticilerin görüşmelerine devam edecekleri açıklandı. Fanatik Gazetesinin haberine göre, Akhisar Belediyespor'dan orta sahaya Merter Yüce, stopere ise İsmail Konuk'u alarak ilk transferlerini bizzat yapan Hamzaoğlu'nun asıl bombayı ise Galatasaray'dan Bilal Kısa'yı alarak patlatmak istediği öğrenildi.

SIK SIK GÖRÜŞÜYOR

Bilal'le sık sık görüşen deneyimli teknik adamın, Sarı-Kırmızılı takımdaki durumunu yakından takip ettiği oyuncusuna, "Ayrılma durumun olursa seni burada görmek isterim" mesajı verdiği ifade edildi. 32 yaşındali Bilal'in 1 yıl daha sözleşmesi var. Ancak devam edip etmeyeceği takımın başına geçecek yeni hocadan sonra netlik kazanacak.