Kütahya Beşiktaşlılar Derneği'nin kentteki bir otelde düzenlediği şampiyonluk kutlaması etkinliğine katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, burada yaptığı konuşmada, kendisinin ve arkadaşlarının siyah-beyazlı taraftarların yaşadığı mutluluk için 4 yıl 2 aydır çalıştıklarını söyledi.

Takım oluşturmanın çok kolay olmadığını dile getiren Orman, "Bu stadı (Vodadone Arena) yapmak bu mali koşullardaki bir Beşiktaş için hiç kolay olmadı. Statsız mücadele etmek, moral bakımından çökmüş bir camiayı ayağa kaldırmak gerçekten kolay olmadı. Allah’a hamdolsun, şu anda bütün bunları başarmış bir kulüp başkanı olarak bulunmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum." diye konuştu.

Orman, önlerindeki 3 senede tek amaçlarının Beşiktaş camiasını mutlu etmek olduğunu belirterek, "Şu anda mutlu yüzlerle ve ileriye iyi bakan gözlerle bana bakıyorsunuz. Allah inşallah bunun devamını size ve bize nasip etsin. Önümüzdeki üç senede bu ülkenin en büyük kulübü olan Beşiktaş’ın tescillenmesini yapacağız. Hep beraber bunu göreceğiz." ifadelerini kullandı.