Medipol Başakşehir, Volkan Babacan'a talip olan Beşiktaş'a 8.5 milyon Euro'dan kapıyı açtı. Siyah-beyazlıların 5 milyon Euro'nun yanı sıra bir futbolcuyu bonservisiyle vererek transferi bitirmeye çalıştığı aktarıldı.

Milliyet Gazetesinin haberine göre; Siyah-beyazlıların, Volkan için henüz resmi bir teklifte bulunmadığı aktarıldı. Ancak Kartal'ın başarılı file bekçisi için 5 milyon Euro bonservis bedelini gözden çıkardığı belirlendi.

BEŞİKTAŞ RAKAMI YÜKSEK BULDU

Siyah-beyazlı kulüpten sızan bilgilere göre Medipol Başakşehir'in 8.5 milyon eurodan kapıyı açtığı ve bu rakamın Beşiktaş tarafından çok yüksek bulunduğu öğrenildi. Kartal'ın 5 milyon euronun yanı sıra bir futbolcuyu da bonservisiyle birlikte Başakşehir'e vermeyi önerdiği kaydedildi. Siyah-beyazlı yönetimin, Boyko'nun satılması halinde gelecek bonservisle Volkan Babacan'ı kadroya katmanın hesaplarını yaptığı ifade edildi.

MERT DE LİSTEDE

Beşiktaş'ın, Volkan Babacan'ın yanı sıra Bursasporlu Mert Günok'la da ilgilendiği öğrenildi. Teknik Direktör Şenol Güneş'in, Boyko ve Günay'ın ayrılması halinde Volkan ve Mert'in transfer edilmesini istediği belirlendi.