Çalışmalarını 6 gün boyunca İstanbul’da sürdürecek olan Fenerbahçe, 2 Temmuz Cumartesi gerçekleştireceği idmanın ardından kamp için Düzce’de bulunan Fenerbahçe Resort and Sports Topuk Yaylası Tesisleri’ne gidecek. 9 Temmuz’a kadar Düzce’de kamp yapacak olan sarı-lacivertliler, burada 3 hazırlık maçı oynayacak.

DÜZCE’DE 3 HAZIRLIK MAÇI OYNAYACAK

Fenerbahçe, 3 Temmuz Pazar günü saat 17.00’de İran’ın Gostaresh Folad Tabriz, 6 Temmuz Çarşamba günü de aynı saatte Romanya’nın CSMS Iaşi ekipleri ile tesislerin sahasında karşılaşacak. Sarı-lacivertliler, 9 Temmuz Cumartesi günü saat 18.00’de Romanya’nın Voluntari takımı ile Düzce Stadı’nda karşılaştıktan sonra İstanbul’a dönecek.

RAKİP LİGUE 1’DEN LYON

1 günlük iznin ardından hazırlıklarına Can Bartu Tesisleri’nde devam edecek olan Fenerbahçe, 16 Temmuz Cumartesi günü Fransa’nın Lyon takımı ile Ülker Stadyumu’nda saat 21.45’te bir özel maç yapacak.

ÇEK CUMHURİYETİ’NDE PRAG’LA KARŞILAŞACAK

Sarı-lacivertliler, 19 Temmuz Salı günü ise Prag şehrindeki Generali Arena’da Sparta Prag ile hazırlık karşılaşması oynayacak. Fenerbahçe, yeni sezonun ilk resmi maçına 26 ya da 27 Temmuz tarihlerinden birinde Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk sınavında çıkacak.