Milli yıldız turnuvada grubun son maçı olan Çek Cumhuriyeti karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulunmuş, 'Biz hayatımızda kimseden para istemedik. Benim için önemli değil de, annemi ağlatmasalar iyiydi. Bazılarını affetmeyeceğim herkese tek tek hesap soracağım. Hiç kimse merak etmesin. Benim her şeyimi konuşabilirsiniz ama adamlığıma laf söyleyemezsiniz' şeklinde sert ifadeler kullanarak kendisi hakkında ortaya atılan iddialar hakkında hesap soracağını belirtmişti.

"HESAP MI SORMAYA BAŞLADIN?"

Tatilini Çeşme'de geçiren Barcelona'lı futbolcu dün instagram hesabından önce arkadaşları ve kardeşiyle olan bir fotoğraf paylaştı. Altına gelen yorumlara cevap veren Arda, bir takipçisinin 'Hesap sormaya başladın mı?' sorusuna 'Başladım. Hiç şüphen olmasın. Sözümde dururum hep' diyerek yanıt verdi.

Yıldız futbolcu daha sonra gece bir paylaşım yaparak şu imalı sözlere yer verdi: Beni tanıyanlar: Beyaz geldi, beyaz gitti...

"HESAP SORUYORUM YEĞENİM"

Arda, ardından bu fotoğrafın altına yapılan yorumlara cevap verdi. Bir takipçisinin yine 'Hesap sormayacak mısın?' sorusuna milli futbolcu 'Soruyorum yeğenim. Bizi kim paracı, primci yaptıysa. Halkla milletle sıkıntı yok' diyerek uzun zamandır koruduğu suskunluğunu bozdu.