Bu başını çekmede yerini alan önemli unsurlarda bakış tarzı ve olayları farklı bir yerden ele alma açısı önemlidir. Bu yüzden unimetre sitesi bugün var olan gündem içeriklerinden, geçmiş tarihimizin ve dünyanın bilinmeyen başlıklarını, bilgilerini ve kültürlerini gün yüzüne çıkarıp haber yaparken ayrıca bugünün gelişen magazin, spor, eğitim, modalarından da uzak kalmayarak güçlü bir derleme ile internet sitesinin ziyaretçilerine sunmaktadır.

Ünimetrenin sunduğu haber içeriklerinde günümüz bilinen basit haber derlemeleri ve makalelerinden farklı bir bakış tarzı vardır. Bu bakış tarzı dünyada ilginç olan ve kişinin ünimetre sitesini ziyaret ettiğinde bunu neden bilmiyorum, böyle bir şey var mıydı? gibi bilgileri büyük bir iştahlı hevesi ile öğrenmesini sağlayacaktır. Bu açıdan ünimetre sitesi bugün var olanı, hayal gücüyle, bilimle, gerçekliklere dayalı ve yalansız ilgi çekici gündem başlıklarını sunarak internet sitelerinde farklı yeni bir kazanım getirmiştir. İçeriğindeki bilgilerinin özlerinin büyük bir itina ile toparlanması ünimetre sitesinin geleceğe yönelik adımlarında hem üniversite okuyan gençlere hitap ederek hem de diğer kitlelere hitap ederek herkesin neyin ne olduğunu bilmesine katkı sağlamaktadır. Üniversite öğrencilerinin bakış tarzı ünimetre sitesinin varlığı sayesinde doğru bir rota çizgisine girmektedir. Öğrenecekleri bilgiler ile dünya üzerindeki başka kültürlerin ne için var olduğunu, kendi kültürü ile kıyaslama yaparak kendi varlığının bir kısım amacını anlayabilecektir.

Ünimetrenin Haber İçeriği

İçerik olarak özgünlük, farklılık ve mükemmel bir tasarım vardır. Bir internet ziyaretçisi ünimetre sitesini ziyaret ettiğinde direk olarak fark edeceği kolay bir ara yüz tasarımı olduğudur. Bu sayede merak ettiği, bilgi edinmek istediklerini tek bir tıklama ile öğrenebilmektedir. Ayrıca araştırılan ya da bilgi edinmek istenen konu ile ilgili bilinmeyen gerçekten yaşanmış değerler, bilim araştırmaları da ünimetre haber sitesinin var olan haber içeriklerinin içerisindedir. Kimi zaman Osmanlının bilinmeyen fotoğrafları, keşfedilmemiş yerler ile ilgil bilgiler, bir ilişkide olması gereken genel araştırmalar, dünyada merak edilen ve bilinmesi gereken tüm her şey üniversite öğrencilerinin bakış tarzını değiştirecek türden ele alınmaktadır.

Bir haber sitesi olarak güçlü bir dünya ve Türkiye'nin takibini yapıp nabzını kendi sitesinde habere aktararak tutan, bunu en doğru bir anlatım ile saçma gelebilecek konulara bağlamayıp kişiye doğru bilgi aktarmaktadır. Bu yüzden nadir bulunan özelliğini üniversite öğrencilerinin bakış tarzını, deneyimlerini, tecrübelerini her bakımdan özenle ve güçlü bir araştırma ilkesi ile sürdürmektedir. Bu sayede;

- Doğru haber ve bilgileri edinmek,
- Bilinmeyen sırları, merak edilenleri ve ilginç olayları öğrenmek,
- Bilimsel olan tüm araştırmaları ve deneylerden uzak kalmamak,
- Dünyanın gündemi ile yaşamak,
- Türkiye'de var olanı takip edebilmek,

Ünimetre sitesinin çalışma prensibindeki tüm ince hassasiyeti göstermektedir. Bu yüzden internet kullanıcıları doğru habere, bilgiye, merak ettikleri birçok konuya ve içerikleri öğrenmek istiyorsa ünimetre sitesini ziyaret etmelidir. Ziyaret ettiğinde bir konuyu okur okumaz diğer bir başlık haberini tıklayacaktır. Çünkü o bilgiye ulaşmak ve onu öğrenmenin doğru olduğunu bilecektir. Başlığın ilgi çekici olduğunu ve doğru haber yansıttığını da iki tane okuduğu haberden sonra inanacak ve siteye büyük ölçüde güveni artacaktır. Ünimetre ile güveninoluşmasında sitenin gerçeklikten uzaklaşmayan, doğru bilginin peşinde olan ve bunu en iyi kalite ile sunması bakış tarzı özgünlüğü bakımından güven unsurundaki kalıcılığı gün yüzüne çıkaracaktır.

http://www.unimetre.com/galeriler

Bu bir ilandır