Büyük, küçük demeden her kesime hitap eden internet içerisinde herkesin ilgisini çekecek içerikler barındırıyor. Sosyal medya olarak adlandırılan facebook, twitter, youtube tarzı siteler de internetin en büyük içerik barındırıcıları olarak biliniyorlar. Nasıl ki gerçek yaşamımızda kendimizi tanıtmak için bir kimliğe ihtiyaç duyuyorsak, internette de kimlik yerine geçen e posta adreslerine ihtiyacımız vardır. Peki e posta hesabı nasıl açılır?

MAİL AÇ

E Posta Aç işlemini yapmak için bir çok mail servisi sağlayan sunucu bulunmaktadır. Bu servislerden başlıcaları ve ülkemizde en çok kullanılanları ise: Hotmail, Gmail ve Yahoo Mail’dir. Geçtiğimiz yıllarda ülkemizdeki reklam çalışmalarını arttıran Yandex Mail’de bu pazardan ufakta olsa payını aldı ve gelişmeye devam ediyor. Bugün sizlere bütün bu mail servislerinden ücretsiz ve basit bir şekilde nasıl yeni bir e posta adresi açabileceğinizi anlatan bir web sitesini tanıtacağız.

E POSTA AÇ

Mail Aç işleminin her türlü detayını çok basit bir şekilde videolu ve yazılı anlatım olarak bizlere aktaran aşağıdaki web adresi e posta konusuyla ilgili her türlü yardımımıza koşmaktadır. Ayrıca yapamadığınız yerleri yorum bölümünden sorarak kısa süre içerisinde cevap alabilir ve hemen yeni bir e posta adresi oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz ve Kolay E Posta Açmak için: Hotmail Kaydol

İlandır.