Avcı, 3. kez boşanma davası açtığı kendisinden 23 yaş küçük eşi İbrahim Öztürk'ten kaçtığını söyledi ve gözyaşları içinde yaşadıklarına isyan etti. İşte "Bomba gibi döneceğim" diyen Harika Avcı'nın dün akşam Uçankuş Tv'de yayınlanan "Gündem Kanatlarımızın Altında" programındaki o çok özel açıklamaları:
"DEFNEDİLMİŞ OLABİLİRDİM!.."
*  Şu anda morgta olabilirdim. Hatta ne morgu defnedilmiştim ama düşünüldüğü gibi canıma kıymaya kalkışmadım. Kazara olan bir şey... Emin olun değildi. Tırnağımı keserken bile ödüm kopar. Yani bir yerim acısın diye... Kendini o kadar seven bir insanım.
* İbrahim Öztürk'le evlenmemi ailem benim adıma söz hakkı sahibi olan biri olsun diye istedi ama zararlı madde kullanıyor. Aralarında çok önemli isimlerin kocaları da var bunların içinde... Mafyavari böyle.... Ünlü isimler var diyorum. Televizyonda şu an konuşmak istemiyorum. Şu anda yani sunuculuk da yapıyor.
"AVUKATIM TARAFINDAN DOLANDIRILDIM!.."
* Olay günü oteldeydim evet... Çünkü Ulus'taki evime geçmeyi düşünüyordum. Çünkü emirgan'daki ev müstakil ordan atlıyor, bacadan atlıyor. Bilmem nerden atlıyor. Ne yapabilirsiniz ki!
* Avukatım tarafından dolandırıldım. Avukat denen kişi, oraya koşuyor, buraya koşuyor. Hakkında çıkarılan (eşini kastediyor) uzaklaştırma bitiyor. Şu olaydan sonra bahsediyorum. Kalkmış başıma silah dayıyor. Sabahın 03.00'ünde beynime silahı dayıyor.  Emirgan denilen 7 katlı villada devamlı darp ediliyorum. Neden beni boşamıyorlar?
* En başta olan olay benim evliliğim kağıt üzerindeydi. Abim vasi atanacak diye yaptı. Ondan sonra davaları kazandım. Benim annemin okuma yazması yok. İmzalatmışlar, dolandırıldım yani... O da geldi rezil oldu İstanbul'da... Dolandırıldım bir kişi var, onu buldum. Neden evlendirildim ben bununla! Çok canımı yaktılar, çok bunaldım. Yalan konuşmuyorum. Tehditler tabii ki alıyorum ama Allah'tan başka hiçbir şeyden korkmuyorum.