İstanbul'un en köklü nakliyat firmalarından biri olan Çolakoğlu nakliyatta yapılan incelemeler ve görüşmeler sonucunda firmalar arasına profesyonel evden eve nakliyat şirketlerinden biri olarak Türkiye gazetesi tarafından tescillenmiştir. Sayısız okuyucularımıza tavsiye olarak İstanbul evden eve nakliyat şirketi olan Çolakoğlu nakliyat ile ilgili bu tanıtımı yaparak hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışabileceğiniz bir nakliyat şirketinin olduğunu göstermekteyiz.

Çolakoğlu nakliyat yetkilileri tarafından yapılan görüşme sonucunda firmanın babadan oğula geçtiğini her zaman müşteri memnuniyetini temel alarak çalışmalar yapıldığının bilgisini aldık. Bu yüzden gerek ev taşımacılığı gerek ofis taşımacılığı olsun her zaman müşteri haklıdır politikası ile yürümüştür. 1956 yılından beri köklü bir kuruluş olan Çolakoğlu evden eve nakliyat şirketi aynı zaman şehirlerarası nakliyat hizmetlerine de yönelmiştir. Firmamız özellikle büyük şehirlerimizden biri olan İstanbul ve İzmir arasından ev taşımacılığı hizmetini hızlıca geliştirmiştir. İnternet ortamında özellikle Google arama motorunda İstanbul İzmir evden eve nakliyat şirketleri diye yazdığınızda karşınıza ilk olarak Çolakoğlu nakliyat firması çıkmaktadır. Müşterilerin %90'ı Çolakoğlu nakliyat firmasından teklif alarak çalışmalarına başlamaktadır.

Firma gerek ev gerek ofis taşıma hizmetlerinde İstanbul bölgesinde olduğu gibi İzmir bölgesinde de aynı hassasiyetle çalışmalarını sürdürmektedir. Bu konuda yapmış olduğu başarılı çalışmalardan elde ettiği referanslar firmanın ne kadar mükemmel ve kaliteli hizmet sunduğunun kanıtıdır.

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde özellikle İzmir halkı üzerine büyük emeği olan Çolakoğlu nakliyat her zaman her bütçeye uygun kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir. Yavuz Çolakoğlu tarafından başlatılan bu anlayış ile devamlı olarak sürüleceği kesinleştirilmiştir. Firma öyle bir hizmet anlayışı içerisinde kendisini geliştirmiş ki İzmir bölgesinde bu hizmeti sunarken İzmir evden eve nakliyat şirketleri tarafından da takdir ile karşılanmaktadır. Çolakoğlu nakliyat firması bu kadar kaliteli hizmeti sunarken elbette bundan faydalanacak şahıslarda ortaya çıkacaktır. Çolakoğlu nakliyat adı bazı kişilerce taklit edilmektedir. Bu yüzden tek yapmanız gereken http://www.colakoglunakliyat.com adresine tıklayarak Çolakoğlu nakliyat hakkında tüm istediğiniz bilgilere cevap bulabilirsiniz.

Türkiye'nin lojistik alanında ev taşıma ve ofis taşımanın yanı sıra eşya depolama hizmetleri de sunan Çolakoğlu nakliyat istediğiniz süre zarfına kadar istediğiniz kadar ev eşyasını kolayca depolamaktadır. Konu ile ilgili 444 65 02 no lu numaradan 7/24 ulaşabilirsiniz. İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat hizmetlerinde de aynı desteği almak isteyebilirsiniz.

Bu bur ilandır