Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın gerçekleştirdiği 'Yalnız Değilsiniz, Türkiye'nin En Büyük Ailesi' projesi kapsamında, Denizli'de şehit olan asker ve polislerin çocuklarına tablet ve dizüstü bilgisayar dağıtıldı. 
Denizli Valiliği'nde gerçekleştirilen programa,Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, İl Jandarma Komutan Vekili Mürşit Kuyumcu, Halkbank Denizli Bölge Müdürü İrfan İlhan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Gökhan Çakırlı ile şehit yakınları katıldı. Programda konuşan Vali Şükrü Kocatepe, “Dualarımız da her zaman onlarla. Sizler onların bize emanetisiniz. Bu bakımdan biz size karşı ne yapsak borcumuzu ödeyemeyiz. Belli imkanlar dahilinde sorunlarınızı ve dertlerinizi çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Bu konuda yeteri kadar başarılı olduğumuzu söyleyemem ama bu işin tabiatına göre ateş düştüğü yeri yakıyor. Allah sizlere sabır ihsan etsin, metanetinizi artırsın. Bunun yanında yaşamak gerekiyor. Ülke bizim, bu ülkeyi hiçbir zaman gerek hainlere gerekse dışarıdan bu coğrafyaya sahip olmak isteyenlere bırakmayacağız, mücadelemiz kesinlikle tek sağ bir Türk kalmayıncaya kadar devam edecek. Kimseye bu coğrafyayı ne böldürmemiz ne de buraları terk etmemiz söz konusu değil. Sizler bu ülkenin sahiplerisiniz bu coğrafyayı bize vatan kılan kişilerin emanetlerisiniz. Her zaman biz sizin hizmetkârınızız. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın. Şehitlerimizin mekanları cennettir ama onlara da Peygamber Efendimizin yoldaş olmasını temenni ediyorum. Bu bilgisayar ve tabletlerin de hayırlı olmasını diliyorum''dedi. 
Konuşmaların ardından 0-16 yaş arasında bulunan 4 şehit çocuğuna tablet bilgisayar, 17-22 yaş arasında bulunan 7 şehit çocuğuna ise dizüstü bilgisayar Vali Şükrü Kocatepe, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Halkbank Denizli Bölge Müdürü İrfan İlhan tarafından verildi.