Ev temizliği kampanyası, Ofis temizliği kampanyası, Sabit personel kampanyası ile maliyetinizi minimize ederek, kaliteyi düşürmeden teknolojik kimyasal ekipman ve donanımlı personel ile, profesyonel hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyarız.

Ofis Temizliği

Ofis temizliği fiyatları
Ofislerinizde  sizin belirleyeceğiniz haftanın bir günü, bir bay veya bayan temizlik personelimizle 09:30 - 18:30 saatleri arası 125 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi için.

 

Ev Temizliği

Ev temizliği fiyatları
İkamet halindeki konutlarınız da sizin belirleyeceğiniz haftanın bir günü, bir bay veya bayan profesyonel bordrolu temizlik personelimizle 09:30 - 18:30 saatleri arası temizlik hizmetini 125 TL’ den başlayan fiyatlarla sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi için.

 

Personel Bordrolama

Temizlik Personel fiyatları

Kamu ve Özel sektör Firmaları
Firmanız içinde mevcut hizmetli personel istihdam yükünü, kendi bünyenizdeki maliyeti ile eş değer rakamlarla sunmayı taahhüt ediyoruz.

Firmalarınız için, konusunda uzman ve iş ahlakını prensip edinmiş, hizmetli personel istihdamında uzun süreli verim alabilmeniz, hizmet ihtiyacınızı. ihtiyaç duyduğunuz  sürenin tamamında hizmetli sayısını sabit tutmak kaydı ile hizmetten verim alabilmeniz için;
Beta Profesyonel Temizlik Hizmetleri  olarak ihtiyaç duyduğunuz personelin genelinde başlatmış olduğumuz kampanyamız (Çalışan hizmetli tüm özlük hakları tarafımızdan karşılanmak üzere) her bir çalışan hizmetlinin hizmet bedeli olarak 1980 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için

Beta İstanbul Temizlik Firmaları olarak, İstanbul un her noktasında Ev, Villa, Yalı Temizliği, Ofis ve İş Yeri Temizliği, Dış Cephe Cam Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik,  AVM Temizliği, Temizlik Personel Temini, Part Time Temizlik Personeli, Ful Time Temizlik Personeli İstihdamı gibi, hizmetleri sunmaktayız.

Telefon Numaralarımız
0212 458 33 41
0544 337 27 09
444 7 985

İlandır.