Kışları sorun etmek artık geride kaldı. Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, kışları adeta yaza dönüştürüyor. Yalıtım ile birlikte sıcak evlerinizde yazdan kalma günleri yaşayabilir, sevdiklerinize daha sağlıklı ortamlar sunabilirsiniz.

Mekânlarda mevsime uygun sıcaklık dengesi kuran Capatect Isı Yalıtım Sistemleri ile evinizde daha sıcak ortamlar oluşturmak mümkün. Ayrıca yalıtımın işleyişini anlamak için uzman olmanıza gerek yok.

Isı yalıtımı, ısı köprüleri vasıtası ile sıcak ya da soğuk havanın konutların içine girmesini ya da çıkmasını engeller. Binaların ısı kaybının en çok yaşandığı bölgelerine uygulanan ısı köprüleri, dışarıdaki soğuk havayı içeri ve içerideki sıcak havayı da dışarı taşımasına engel olur. Böylece ısı yalıtımı ile evinizde daha az enerji harcayarak daha sıcak bir kış geçirebilirsiniz.

Diğer yandan evinizde nemden kaynaklanan sorunları da ısı dengesi ile çözebilir ve iç yüzeylerde terleme sonucu küflenme, siyah leke oluşması ile sıva ya da boyaların kabarmasını ısı yalıtımı ile engelleyebilirsiniz. Böylece her mevsime uygun sıcaklık dengesini evinizde yaşarken, binanızın da ömrünü uzatmış olursunuz.

Günümüzde evlerde en çok ısı ve soğutma için enerji harcanıyor. Evlere gelen faturalara baktığımızda da bunu görmek mümkün. Bu harcanan enerjiyi en aza indirmek, hem faturalarınızda belirgin bir düşüşe hem de enerji tasarrufuna büyük katkı sağlayacaktır.

Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, konutun değerini arttırmak, arzu edilen konfor şartlarını sağlamak, sağlıklı bir yaşam sürmek, çevre kirliliğini azaltmak ve sağlıklı bir çevre oluşturmak için hayata geçirilmesi gereken bir uygulamadır. 

İlandır.